pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Где найти соискателей под конец года?

 Конец года считается сложным временем для поиска новых сотрудников и поиска новой работы. Мало кто соглашается на решение рекрутингового вопроса в это период. Это происходит, прежде всего, из-за того, что все усилия обеих сторон направлены на скорейшее завершение основных неотложных дел. Чаще всего времени нет на проведение собеседования в это время.

• докладніше

Грядущая "утопия" глазами футуролога

 Так, например, по утверждениям специалиста, уже через пятьдесят лет вместо 218 государств на политической карте мира, мы будем иметь около 600 крупных мегаполисов, ближайшие к которым города, станут, по сути, их дальними районами

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Популярні професії по яких "не навчають"


 Сучасний ринок праці пропонує шукачам безліч можливостей. При цьому, пріоритетність пошуків професіоналів, дуже часто отримують вакансії, по яким, здається дуже не просто отримати хоча б якесь навчання.

Так, вважають чимало шукачів, стикаючись з пропозиціями роботи для верстальників, веб-дизайнерів або менеджерів, що спеціалізуються з SSM просування. Звичайно, таких спеціальностей не знайти серед факультетів ВНЗ чи коледжів, але, завжди можна засвоїти таку професію, відвідавши спеціальні курси.

Сьогодні досить багато пропозицій навчитися як робити що-небудь за допомогою комп’ютерних програм або онлайн, в інтернеті. При тому, це «що-небудь», обумовлює у більшості випадків реально затребувану професію та гарантує людині стабільність та гідний рівень її достатків.

Актуальність наявності «корочок» вишів чи інших «офіційних» закладів з навчання, втрачає свої позиції, уступаючи місце реальним навичкам, що відповідають запитам нашого часу.

З таким положенням речей, при тому не згодна й більшість респондентів, які приймали участь в опитуванні, що проводилося завдяки одному з відомих українських майданчиків з працевлаштування та пошуків персоналу. Так, 57% опитаних впевнені, що знайти роботу не просто, якщо за плечима в шукача, лише курси з професійних вмінь. Але, більшість затребуваних дизайнерів, інтернет-маркетологів, копірайтерів та інших «онлайн працівників», працевлаштувалися після проходження спеціальних курсів, показуючи на співбесідах розуміння та певні вміння виконання таких завдань, які чекають їх на майбутніх місцях роботи.

Курси, до речі, також бувають різними. Це можуть бути, онлайн-курси чи навчання, яке передбачає присутність біля навчаючих. Також, чимало компаній проводять власні галузеві курси, на яких готові виховувати співробітників суто під потреби своїх задач.

Тож, маючи потребу в «апгрейді» своїх професійних навичок чи у перекваліфікації, зверніть увагу на галузі, в яких існують курси для вузьких спеціалістів. Можливо, ваші вміння, вподобання чи хобі натякнуть вам на новий професійний шлях. А, проходження спеціальних курсів допоможе гідно працевлаштуватися та отримати цікаві перспективи для майбутнього зростання.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту