pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Австрія відкриває ринок праці для іноземців

 Понад 83% австрійських компаній мають скарги на нестачу фахівців, а 40% з них, вже заявили про зниження продажів товарів та послуг, що відбувається завдяки цьому браку.

• докладніше

Спрощення процедури оформлення допомоги по безробіттю

 За другий тиждень квітня поточного року, кількість громадян, що тимчасово не працюють зросла на 36 200 осіб

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?


 Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.

Професії, пов’язані з віртуальною реальністю.
Всесвіт віртуальної реальності розвивається стрімко, і буде розвиватися так і надалі. Тому в найближчі десятиліття будуть актуальні всі професії, яка займаються розробкою додатків в цій області, тестуванням та налагодженням обладнання. І створення такого обладнання, ясна річ.
ІТ-професії.
Якщо ви думаєте, що в ІТ-сфері треба обов’язково вміти програмувати, це хибна думка. Насправді професії в ІТ дуже багато, і не всі вони вимагають вміння програмувати. Тут потрібні професійні рекрутери чи копірайтери. Тут також потрібні люди, які вміють очолювати команду, надихати її і мотивувати в процесі роботи. Словом, багато чудових і достойнооплачуваних професій в ІТ, тому придивіться до цієї сфери уважніше. Люди, які займаються версткою сайтів та розробкою програмного забезпечення (та й всі дотичні до їхньої праці професії) – ніколи не втратять актуальності.
Якщо ж говорити саме про нашу країну, то в найближчі десятиліття стабільний попит матимуть будівельники та медики. Руйнування росіянами великої кількості наших міст призвело до того, що будівельні спеціальності ще довго не втратять своєї актуальності.
Професії в альтернативній енергетиці.
Весь цивілізований світ дуже швидко збагнув, що потрібно чимшвидше позбавлятися такої критичної залежності від викопного палива, як зараз. Тут є дві причини, і поговоримо про другу. А саме – про боротьбу із змінами клімату. Виробництво та монтаж сонячних панелей, вітрогенераторів, фахівці із сервісного обслуговування цієї сфери – всі вони будуть затребувані. А такі спеціальності непогано оплачують. І є перспективи для розвитку.
А якщо зазирнути ще далі в майбутнє – надзвичайно затребуваними, без сумніву, будуть професії космічної галузі. Будівництво космічних ракет, написання для них програмного забезпечення – буде актуально, престижно та високооплачувано. Що ще? Будь-які професії. Які так чи інакше пов’язані з дослідженням ближнього і дальнього космосу. І якщо ви плануєте відправити свого сина чи доньку на навчання за кордоном, приглядіться до спеціальностей і факультетів, які готують подібних спеціалістів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту