pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Достойны ли вы новогодней премии?

 Новый год знаменуется не только праздничными выходными, но и окончанием рабочего года. К этому времени работодатель старается подвести итоги рабочего года, выделить успешные моменты и успешных работников. Если вы считаете, что вы входите в их число и по праву должны быть отмечены похвалой или новогодней премией, то, возможно, пришло то время, когда необходимо проанализировать свою годовую работу и профессиональные результаты.

• докладніше

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?


 Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.

Професії, пов’язані з віртуальною реальністю.
Всесвіт віртуальної реальності розвивається стрімко, і буде розвиватися так і надалі. Тому в найближчі десятиліття будуть актуальні всі професії, яка займаються розробкою додатків в цій області, тестуванням та налагодженням обладнання. І створення такого обладнання, ясна річ.
ІТ-професії.
Якщо ви думаєте, що в ІТ-сфері треба обов’язково вміти програмувати, це хибна думка. Насправді професії в ІТ дуже багато, і не всі вони вимагають вміння програмувати. Тут потрібні професійні рекрутери чи копірайтери. Тут також потрібні люди, які вміють очолювати команду, надихати її і мотивувати в процесі роботи. Словом, багато чудових і достойнооплачуваних професій в ІТ, тому придивіться до цієї сфери уважніше. Люди, які займаються версткою сайтів та розробкою програмного забезпечення (та й всі дотичні до їхньої праці професії) – ніколи не втратять актуальності.
Якщо ж говорити саме про нашу країну, то в найближчі десятиліття стабільний попит матимуть будівельники та медики. Руйнування росіянами великої кількості наших міст призвело до того, що будівельні спеціальності ще довго не втратять своєї актуальності.
Професії в альтернативній енергетиці.
Весь цивілізований світ дуже швидко збагнув, що потрібно чимшвидше позбавлятися такої критичної залежності від викопного палива, як зараз. Тут є дві причини, і поговоримо про другу. А саме – про боротьбу із змінами клімату. Виробництво та монтаж сонячних панелей, вітрогенераторів, фахівці із сервісного обслуговування цієї сфери – всі вони будуть затребувані. А такі спеціальності непогано оплачують. І є перспективи для розвитку.
А якщо зазирнути ще далі в майбутнє – надзвичайно затребуваними, без сумніву, будуть професії космічної галузі. Будівництво космічних ракет, написання для них програмного забезпечення – буде актуально, престижно та високооплачувано. Що ще? Будь-які професії. Які так чи інакше пов’язані з дослідженням ближнього і дальнього космосу. І якщо ви плануєте відправити свого сина чи доньку на навчання за кордоном, приглядіться до спеціальностей і факультетів, які готують подібних спеціалістів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту