pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Возможен ли компромисс?

 Остается только надеяться на то, что нужный всем компромисс в этом важном для страны и людей вопросе, все-таки будет когда-нибудь достигнут

• докладніше

Ваша дитина хоче в ІТ – найкращі виші для навчання

  Якщо ви бачите, що ваша дитина в навчанні не пасе задніх – це означає тільки одне: можливо, настав час взяти її, образно кажучи, за руку та привести в ІТ? Так ви раз і назавжди забезпечите своїй дитині гідне майбутнє, адже всі ми добре з вами знаємо, наскільки перспективною та високооплачуваною є ІТ-сфера.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вивчаємо англійську самостійно, без репетитора: практичні поради для будь-якого віку


 Незалежно від того, скільки вам років і де ви працюєте – в офісі чи касиром у супермаркеті, ви можете почати вивчати англійську просто зараз. На серйозному рівні, без репетитора та, відповідно, фінансових витрат на нього. Послуги репетитора недешеві, якщо врахувати, що година репетиторства коштуватиме мінімум 200-300 грн.

Словнички, стікери та картки для граматичних структур – маст хев!
Завести словничок, виписувати цікаві фрази та неправильні дієслова на стікери, вивчати як будуються заперечні і питальні речення з допомогою карток… – словом, конвертуйте свою наполегливість і бажання вивчити англійську в щоденну роботу з цією чудовою трійцею. Словничок нових слів, стікери з новими словами та фразами – з цим зрозуміло. А які картки маються на увазі? Щоб довго не пояснювати, зайдіть на ютуб і погугліть за запитом ольга бонд метод карток. В 13-хв відео пані Ольга все чудово пояснює, як раз і назавжди розібратися з побудовою стверджувальних, заперечних та питальних форм в англійській мові.
Розберіться раз і назавжди з ЧАСАМИ!
Бо це не так уже й складно насправді – взяти й розібратися з Present чи Past Continious, Past і Present Perfect. Просто виділяйте 20-30 хв щодня і дивіться україномовні відео на ютубі, не забуваючи виписувати в блокнот найважливіші правила і нюанси, які стосуються всіх часових форм.
Якщо не полінуєтеся це зробити, вже за тиждень-другий ви зможете орієнтуватися в різних часових формах. А це вже – серйозний крок на шляху до опанування англійської мови.
Те саме радимо зробити і з неправильними дієсловами: дати собі, приміром, 10-15 днів на те, щоб повиписувати на стікери найуживаніші непр. дієслова (100-150 штук), і теж за місяць-півтора запам’ятати їх назавжди. Все одно вам доведеться це зробити, адже без другої та третьої форм неправильних дієслів ви не зможете висловлюватися в минулому часі чи Present Perfect.
Не очікуйте швидких результатів
Не варто очікувати, що заговорите через 2-3 місяці вивчення. Така думка може через деякий час розчарувати і вбити будь-які прагнення вивчати англійську. Замість очікування швидких результатів навчіться насолоджуватися самим процесом – виписувати нові слова на стікери і розклеювати їх в своєму помешканні, дивитися фільми, серіали, інтерв’ю відомих людей англійською і з субтитрами. Читати книги та статті англійською і т.д.
Аудіювання без субтитрів – навіщо це потрібно?
Не забувайте при цьому практикувати перегляд відеоматеріалів без субтитрів. Це потрібно для того, щоб ви вчилися розпізнавати на слух англійські слова, не підглядаючи щоразу в субтитри. З кожним таким практичним заняттям ви все більше наближатиметесь до заповітної цілі – вивчити англійську самостійно і без репетиторів.
І пам’ятайте – систематичність, дисципліна та наполегливість творять справжні чудеса.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту