Згідно з даними дослідження вітчизняного ринку праці, проблема текучості кадрів набрала значних обертів. Так, сьогоденний коефіцієнт цього явища має показник у 20%, хоча ще рік потому, ледь досягав 16%.
Загальне удорожчання життя, диктує й «нові» принципи працевлаштування. Однин з таких сумних «трендів» зараз стає швидка зміна роботи, у разі якщо праця не виправдала хоча б мінімальних очікувань шукача.
Наприклад, така професія, як менеджер з продажу зараз стає ще більш дефіцитною, ніж пресловуті робочі спеціальності. Робота, оплата за яку, як правило, складається з великої частки зароблених відсотків з сум продажів, не завжди стає прибутковою одразу.
Якщо, раніше новачки були готові очікувати до двох та більше років, «обживаючи» нове місце, а саме, будуючи власну базу клієнтів, то зараз, більшість з них змушені бути більш нетерплячими. Стикаючись з відсутністю швидко налагодити роботу до того рівня, коли вона починає «годувати», шукачі здатні до зміни самого місця, ніж до очікування бажаного.
Великий відсоток з них, після двох-трьох спроб знайти своє «місце під сонцем» у цієї сфери, змінює напрямок діяльності, обираючи види роботи з певною гарантією фіксованого доходу. |