pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О чем спрашивать на собеседовании

 Хороший шанс для многих соискателей узнать больше информации о работодателе – собеседование, но не все специалисты грамотно используют его. В большинстве случаев причиной является незрелость и неопытность. Многим соискателям неудобно расспрашивать работодателей, но необходимо понимать, чем больше вы узнаете о работодателе, тем скорее сможете определиться на счет этого рабочего места. 

• докладніше

А, ви задоволені своїм керівником?

 Настільки задоволені шефом, що бажають брати з нього приклад, трохи більш ніж 8%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Майже "новий дивний світ"


Пандемія коронавірусу вже спричинила чимало біди та поки що, продовжує наражати людство зіткнутися із проблемою власного існування. Надіючись на лікарів та вчених, звичайна пересічна людина має продовжувати жити, а значить й працювати у сучасному суспільстві.

Проте, світова економіка відчуває не самий кращий період з  своє існування й проблема ефективного працевлаштування залишається «№1» для шукачів роботи на світових ринках праці. Зокрема в Україні, численне банкротство малого та середнього бізнесу, відгукнулося стрімким збільшенням кількості безробітних українців. Вимушений карантин, що мав стримати поширення пандемії COVID-19, швидко доробив справу, яку почала ще рік потому, світова тенденція глобальної автоматизації: на вулицях опинилися робітники, які не очікували такого, працюючи багато років у напрямках, як наразі вважаються застарілими.

Тепер, втративши постійну роботу, такі працівники не можуть змиритися з відмиранням їх професії та швидко відшукати альтернативу. Не можуть ефективно спрямувати нові бізнеси й роботодавці, яким довелося терміново закривати знайомі справи, щоб більше вже не робити у такому напрямку.

Але не треба впадати у відчай: можливості сучасного світу не лише  не зменшилися, вони стали більш глобальними. Сьогодні кожен бажаючий може відшукати роботу для себе. Але швидше та більш цікавіші пропозиції знайде той, хто розуміє, що відбувається на сучасному ринку праці

Світ, міняється, тож фінансування, також вже почало розподілятися по ринку в інших незвичних, а іноді, й цілком нових напрямках. Завдяки попиту. Що має характерні потреби наявної ситуації та технологічному прогресу. Який ніхто не відміняв, з'являються нові сфери бізнесу, нові роботи, посади та професії. Це означає, що ринок вимагає зовсім інших фахівців, тож необхідно враховувати цей момент та не намагатися ховатися за примарною думкою, «що все найближчим часом закінчиться».

Адаптація до умов, вимагає освоєння нових навичок. Щоб стати затребуваним фахівцем та ще таким, який не боїться конкуренції, на ринку, шукачеві необхідно давати ринку цінність, за яку готові платити.

Щоб стати обізнаним та зрозуміти власне гідне місце у «новому світі», зверніть увагу на наступне.

Вивчайте ринок та ситуацію

Шукач повинен розуміти, які вміння та спеціалісти потрібні сучасним роботодавцям, які нові виклики та завдання необхідно вирішувати у нових умовах роботи. Наприклад, популярність вимушено – віддалених робочих місць, у багатьох напрямках вже стала фактично постійною та збереже такий формат й після подолання пандемії. Переніс робочих місць багатьох фахівців до них додому, роботодавець вже зрозумів «плюси» економії на офісних просторах та їх обслуговуванні.

Навчайтеся новому

Будьте готові пройти навчання, коли знайдете цікавий напрямок для себе. Лише це допоможе освоїти потрібні навички, тому: вивчайте інформацію, проходьте курси та тренінги, практикуйтеся. Саме так й ніяк інакше, ви отримаєте необхідний досвід.

Всі ми, так чи інакше, але боїмося нового. Проте, подолання цього страху та прийняття нових обставин життя стає нормою, необхідною для «гідного виживання».

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту