pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Короткий" червень "довгого" літа

 Тільки меньш, ніж половина працюючих українців збирається відпочити влітку, А, світ все активніше впроваджує тренд на чотириденний робочий тиждень

• докладніше

Закон 768-IX: сподівання на нові робочі місця

 Аналітики ринку праці сподіваються, що прийняття цього закону зможе забезпечити чималу кількість нових робочих місць

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як держава пробує долати безробіття під час війни?


 За оцінками Національного банку України, безробіття в Україні сягнуло 35%. Фактично кожен третій українець, який мав офіційну роботу, її втратив. Як держава пробує долати безробіття під час війни? Давайте з’ясуємо.

Яка ситуація з безробіттям наразі?
І хоча цифри з Центру зайнятості свідчать про те, що в серпні офіційно зареєстрованих безробітних всього лиш на 7% менше, ніж на кінець лютого – ці цифри не корелюють з реальністю. По-перше, тисячі людей виїхали за кордон і шукали роботу саме там, – по-друге, мобілізація до лав ЗСУ теж стримувала показник безробіття. Також частина українців не реєструються в Центрах зайнятості, надаючи перевагу працювати неофіційно.
Як намагається держава вирішувати цю проблему?
Один з таких кроків, до яких вдається держава – сприяння малому і середньому бізнесу в рамках програми «єРобота». Стимулювати започаткування власного бізнесу, як і прилаштування на роботу працівників – у пріоритеті, адже за кожного нового працівника сплачуються податки. Також серед важливих нововведень останніх місяців – програма компенсації витрат на оплату праці ВПО. За цією програмою роботодавці отримують 6,5 тис. грн. за кожного переселенця, якого вдалося працевлаштувати. Така допомога виплачується впродовж 2 місяців.
І хоча наразі працевлаштовано всього лиш 9 тис. людей за цією програмою, але робота в цьому напрямку активно продовжується.
Не забуваємо також про легалізацію фрілансу. Прийняття закону про укладення трудових договорів з нефіксованим робочим часом фактично узаконило в Україні фріланс. Тепер такі працівники можуть поєднувати декілька робіт і отримувати до того ж базові соціальні гарантії. 
Якщо говорити про аграрну сферу діяльності, державою передбачені програми «Свій сад» та «Своя теплиця». Щоб збудувати якісні теплиці, можна отримати грант на суму до 7 млн. грн. Щоправда, є певна вимога – працевлаштувати кілька десятків працівників (сезонні та постійні) і, звісно ж, сплачувати податки. А якщо ви плануєте висаджувати новий сад, від держави можна отримати суму в розмірі 400 тис. грн. на 1 га площі. Розмір саду не повинен перевищувати 25 га, а вам як власнику доведеться створити від 3-х до 20-ти робочих місць. І сплачувати податки, звичайно.
Серед інших способів подолання безробіття вбачаємо наступні кроки з боку держави:
  • Формування держзамовлень з різних напрямків,
  • Зведення та відновлення об’єктів інфраструктури, будинків, мостів і т.д.,
  • Отримання міжнародних грантів, допомоги від урядів інших країн та неурядових організацій.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту