pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Навчання у коледжах в 2022 році – умови прийому

 Наприкінці квітня було зареєстровано наказ Міносвіти «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році», за яким вступ до коледжів цьогоріч максимально спрощується. Розглянемо деякі особливості вступної кампанії 2022-го року.

• докладніше

Мотиваційний лист для вступу-2022: що вам потрібно знати?

 Оскільки цьогорічна вступна кампанія передбачає також надання абітурієнтами до вступної заяви мотиваційного листа – пропонуємо розглянути в цій статті, як правильно надіслати такий лист.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зі сфери послуг у нерухомість


Не так давно, ПРОРОБОТУ вже писали про зацікавленість вітчизняних роботодавців робітниками на вакансії, які не обумовлюють наявність кваліфікації. Проте, не лише представники таких професій можуть знайти для себе працевлаштування під час карантину. Ринок нерухомості, також отримав чимало нових робітників. Так, у ріелтори, наразі йдуть численні власники кав’ярень та бізнесів з надання різних послуг, які зазнали нищівного удару від пандемії та втратили власну справу.

Згідно з даних спостережень експертів, які працюють на українському ринку праці, «малі» та «середні» підприємці, здебільше готові йти працювати саме у якості ріелторів. За цією інформацією, починаючи з квітня поточного 2020 року, суттєво збільшився й потік претендентів на такі вакансії, як наприклад, "Консультант з нерухомості".

Наразі, більше половини, до 55% нових консультантів по нерухомості - це саме ті люди, які раніше працювали в сфері послуг.

До того ж, у нові ріелтори йде не лише колишній обслуговуючий персонал, серед шукачів, чимало саме власників та всіляких керівників, директорів невеликих підприємств зі сфери послуг: закритих кав'ярень, різних салонів та магазинів. Роботодавці, які найняли цих працівників, кажуть, що останні доволі успішно освоюють й сферу нерухомості.

Крім того, спеціалісти, які працюють з підбору персоналу, скрізь відзначають, що саме у таких шукачів (які прийшли до сфери ріелтингу зі сфер обслуговування) доволі високий рівень комунікативних навичок, є бажання та, головне, вміння «почути клієнта». Також, такі працівники демонструють високу працездатність.

Так, як ринок нерухомості в Україні знаходиться в своїй активній фазі, клієнтів поки що вистачає для всіх нових консультантів по нерухомості. Ну, а здобутки працівників в цій сфері, завжди залежали від їхнього професіоналізму, працездатності та наявного «експертного рівня» знань.

Фахівці, які працюють у цьому напрямку впевненні, що «комісійна винагорода залежить тільки від якості та швидкості роботи консультанта з клієнтом». Та зовсім не залежна, від зовнішніх факторів. Існуюча конкуренція в сфері нерухомості, що має місце бути серед ріелторів, в принципі, не усуває людину з професії, а навпаки, виступатиме певним стимулом та «вічним двигуном», який змушує робітників – консультантів та ріелторів, лише вдосконалювати власні знання та навички, щоб досягати тих висот у професії, на які вони зазіхають.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту