pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда работодатель проверяет рекомендательное письмо?

 Рекомендательное письмо – официально-деловой документ, который может предоставляться специалисту бывшим работодателем по факту увольнения. Это самое надежное подтверждение места вашей бывшей работы, полученных умений и навыков, профессионального опыта работы. Но как бы там ни было, не все работодатели обращают внимание на рекомендательное письмо и уж тем более тщательного его изучают. Почему это происходит и когда работодатель проверяет досконально рекомендательное письмо?

• докладніше

«Армія відновлення» – нова економічна ініціатива уряду

 Для зменшення кількості українців, які залишилися без роботи, Міністерство економіки розробило і запропонувало ініціативу, яку вже встигли охрестити «Армією відновлення». Розбираємося, що це таке.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Польський уряд спростив умови працевлаштування для іноземних громадян


   Як не дивно, польська економіка виявилася досить стійкою до викликів пандемії. Експерти й надалі прогнозують зростання ВВП в західних сусідів, а це означає, що потреба у додаткових робочих руках тільки зростатиме. Усвідомлюючи цей момент, у листопаді польський Сейм затвердив, зокрема, зміни до Закону про іноземців. Що це означає на практиці для українських заробітчан?

  Спрощення легалізаційних процедур, щоб заохотити заробітчан подаватися на дозвіл на проживання (тимчасовий або постійний). Відтепер для отримання «карти перебування» буде достатньо інформації, що закордонний працівник отримує зарплату, не меншу за рівень мінімальної з/п в Польщі. Передбачене також оцифрування всього процесу легалізації, що не може не порадувати українських робітників: менше паперової тяганини.
   Відсутність потреби заново подавати усю необхідну документацію в разі зміни посади. Це не лише підвищить мотивацію українських заробітчан працювати в польських компаніях, а й сприятиме кар’єрному зростанню.
    Продовження з 6 до 24 міс. терміну, протягом якого українські робітники можуть працювати в Польщі без дозволу на роботу. Достатньо лише декларації про доручення роботи («освядченє»). Це суттєве зрушення на польському ринку праці, що неодмінно порадує наших заробітчан.
   Менше бюрократії. Встановлення чіткого 60-денного строку розгляду питання про надання дозволу на «карти перебування». Також скоротиться термін розгляду заяв про надання дозволу на постійне проживання та отримання статусу резидента Європейського Союзу. Це вкрай необхідний крок, адже польські чиновники досить часто не дотримувалися існуючих офіційних термінів розгляду подібних заяв. Як наслідок, іноземні громадяни в деяких воєводських установах були змушені роками очікувати потрібні рішення від польських урядовців.
   Експерти передбачають, що нові зміни на польському ринку праці суттєво вплинуть на притік економічних мігрантів, в тому числі з України. Адже більшість українців їхали на роботу не більше, ніж на пів року. З новими поправками тривалість перебування в Польщі суттєво зросте.
   Щоправда, запропоновані поправки ще повинен схвалити ще польський Сенат, після чого їх підпише президент Польщі. А оскільки зміни в законодавстві набудуть чинності після двотижневого терміну з дня їхньої публікації – найімовірніше, це стане реальністю в першому кварталі 2022 року.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту