pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Тесла ищет "контролера" для Маска

 Илону Маску нужен "сдерживающий фактор"

• докладніше

Перше, що потрібно зробити на новій роботі

  Отримали нову роботу? Чудово, у такому разі давайте з’ясуємо, які перші кроки слід здійснити на новій роботі, щоб усе пішло «як по маслу». Інформація, викладена в статті, буде корисна студентам, які хочуть отримати свою першу роботу і не наробити в процесі помилок.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради молоді для післявоєнної відбудови країни


 Будь-яка війна не може тривати вічно. Так, ми не знаємо, коли завершиться ця війна, але ця мить обов’язково настане. І якщо ви належите до покоління зумерів, або у вас є діти і ви хочете, щоб вони залишилися в Україні розбудовувати післявоєнне майбутнє – ці поради адресуються вам.

 
Вивчайте підприємницьку справу
Не секрет, що під час потужних криз та війн найбільше страждає малий та середній бізнес. Але водночас саме такий бізнес може стати одним із локомотивів швидкої відбудови країни. Нагадаємо, що в країнах Європи наступні два десятиліття після Другої світової стали періодом найзначнішого економічного зростання та соціального прогресу. І велику роль в становленні післявоєнного суспільства відіграв середній, малий а також мікро бізнес.
 
Вивчайте SMM-маркетинг
Вміння просувати свій бренд в соцмережах важливі не лише для великих корпорацій. І середньому, і малому бізнесу в наш час без цих інструментів не обійтися. Соцмережі відіграють велику роль у залученні нових клієнтів, створення та підтримки репутації компанії чи індивідуального виконавця. Якщо ви захочете після завершення війни започаткувати власну справу, ці знання стануть в нагоді.
 
Опановуйте англійську
Англійську мову реально вивчити і в зрілому віці, якщо докласти зусиль. А що вже говорити про молодь, яким доступні такі можливості в опануванні мов, як ніколи раніше. Постарайтеся використати цю зиму по максимуму, щоб підтягнути англійську. Навіть в умовах тривалої відсутності світла це не є проблемою. Достатньо мати декілька завантажених книг англійською на телефоні, додаток гугл-перекладач та величезне бажання нарешті вивчити цю англійську.
 
Досліджуйте сучасні технології
Говорячи про сучасні технології, маємо на увазі не лише сферу ІТ. Вивчайте і досліджуйте все, що вам подобається із сучасних технологій – як функціонує крипторинок і як із ним працювати, сонячна та альтернативна енергетика, віртуальна реальність та сучасні інструменти ведення бізнесу. 
 
Розвивайте «м’які навички»
Складно уявити ефективне спілкування і взаємодію між людьми без розвинутих софт скілів. Роботодавці в останнє десятиліття все більше уваги приділяють цьому питанню. Щоб не відставати від сучасних трендів, навчайтеся ефективній комунікації та іншим «м’яким навичкам». Так ви підвищите свою конкурентоздатність на ринку праці, та й у розбудові власного бізнесу ці навички теж не будуть зайвими.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту