pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Хочете відкрити книгарню, а оренду оплатить держава? Деталі в статті

  Для студентів, які навчаються на дотичних до книговидання спеціальностях, та й для усіх читаючих українців є добра новина: в січні Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт, який має на меті стимулювати українське книговидання. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як правильно грати у команді?


Таке поняття, як «командна гра» у роботі бізнес-колективів, набуває все більшого значення для впровадження ефективного бізнесу.

Хто ж він такий, цей «командний гравець»? Та, якими здібностями має володіти така людина?

Фахівці кажуть, що по-перше, такий співробітник, який вдало працює у командному складі, повинен розумітися «що до чого». А саме, він має чітко розуміти для чого все відбувається та на які остаточні цілі спрямована робота його команди.

Ще, командний гравець – це людина, яка вміє не тільки чути, але й відчувати висловлене іншими. А, також, вміти впевнювати колег та опонентів. Без цього, будь-яка командна робота стає справжнім марнотратством.

Не менш важливо й вміння такої людини підтримувати своїх колег, розуміти коли не варто висловлювати сумніви щодо їх дій. А коли. Навпаки, ставати на бік команди. Вона повинна вміти приглушувати конфліктні ситуації, та віддалятись від проблем, що не мають нічого спільного з роботою.

Якщо до критики, то вона з боку справжнього командного гравця, завжди конструктивна і на обмежується тільки сумнівами. Навпаки, його критика завжди має альтернативні варіанти рішень поставлених задач.

Також, командний гравець повинен й чітко розуміти свої власні можливості, щоб прораховувати усі можливі варіанти та не дозволяти стресу та втомі зіпсувати командну роботу.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту