pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать, когда не хочется работать

 Апатия к работе -чувство, с которым рано или поздно сталкивается любой работник. Даже у человека с высокой мотивацией случаются такие настроения. Сложнее всего в таких ситуациях настроить себя на работу. Если у вас случился приступ апатии, то не стоит доводить себя до депрессии, чувства рабочей разбалансировки. Необходимо срочно разбираться с такими ситуациями и состояниями. Что делать, когда не хочется работать?

• докладніше

Найбільш важка робота у світі: доведено дослідницьким шляхом

 Вчені з Китаю вдалися до глобального опитування та дослідили думки 140 000 працівників із різних країн світу. Виявилося, що самою найважчою роботою, більшість вважає...

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як правильно грати у команді?


Таке поняття, як «командна гра» у роботі бізнес-колективів, набуває все більшого значення для впровадження ефективного бізнесу.

Хто ж він такий, цей «командний гравець»? Та, якими здібностями має володіти така людина?

Фахівці кажуть, що по-перше, такий співробітник, який вдало працює у командному складі, повинен розумітися «що до чого». А саме, він має чітко розуміти для чого все відбувається та на які остаточні цілі спрямована робота його команди.

Ще, командний гравець – це людина, яка вміє не тільки чути, але й відчувати висловлене іншими. А, також, вміти впевнювати колег та опонентів. Без цього, будь-яка командна робота стає справжнім марнотратством.

Не менш важливо й вміння такої людини підтримувати своїх колег, розуміти коли не варто висловлювати сумніви щодо їх дій. А коли. Навпаки, ставати на бік команди. Вона повинна вміти приглушувати конфліктні ситуації, та віддалятись від проблем, що не мають нічого спільного з роботою.

Якщо до критики, то вона з боку справжнього командного гравця, завжди конструктивна і на обмежується тільки сумнівами. Навпаки, його критика завжди має альтернативні варіанти рішень поставлених задач.

Також, командний гравець повинен й чітко розуміти свої власні можливості, щоб прораховувати усі можливі варіанти та не дозволяти стресу та втомі зіпсувати командну роботу.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту