pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Бюджетні зарплати в Україні зростають

 На думку представників міністерства, таке рішення уряду дозволить не допустити росту збільшення розриву, що існує між ставкою 1-го тарифного розряду та новим розміром мінімалки

• докладніше

Ознаки того, що ваш колега – поганий працівник

  Ефективність на роботі подекуди залежить не лише від нас, а й від найближчих колег, з якими доводиться працювати в команді. Але як розпізнати поганого працівника? Розглянемо найважливіші ознаки поганих співробітників.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Курс по криптовалюті та інші цікаві освітні події для молоді


 Міністерство цифрової інформації створило базовий курс по криптовалюті, спрямований на ліквідацію криптобезграмотності. Навчальна програма безкоштовна, зареєструватися на порталі «Дія. Цифрова освіта» може кожен українець. А сам навчальний курс стартує в лютому, тому чекати лишилося недовго.

За словами Михайла Федорова, міністра цифрової трансформації, курс по криптовалюті розроблений експертами форсайту «Віртуальні активи 2030». Сам процес навчання минатиме в двох форматах – як самостійне навчання або ж як факультатив для студентів ЗВО. На учасників курсу по криптовалюті чекає 100 годин теорії та практики, куди входить робота на реальних платформах і з реальними кейсами. Михайло Федоров відзначив, що такий досвід дасть можливість студентам курсу довідатися, що таке криптовалюта і як нею користуватися. Не зайвим буде зауважити, які можливості дадуть такі знання як для бізнесу, так і для пересічного українця.
Щоб долучитися до курсу по криптовалюті, потрібно попередньо заповнити реєстраційну форму.
А вже 24-го грудня, в суботу, відбудеться завершальний онлайн-практикум для прокачки софт скілів. Вчитися ставити цілі і планувати роботу як айтівець аудиторію навчатимуть Антон Чорний та Саша Рощин. ІТ-спільноті добре відомі ці імена: Антон Чорний є одним з найуспішніших українців «30 до 30» за версією Forbes. Успішно запустив 5 Іт-стартапів, а це означає, що цьому спікеру є чим поділитися зі слухачами. Другий спікер – Саша Рощин, який вже 5 років займається трансформаційним навчанням, за цей час мотивувавши на успіху більше 6 тис. людей.
Подія розпочнеться о 10:00 онлайн і триватиме 4 години. За цей час ви зможете опанувати ефективні методики Scrum & OKR, поставите собі ціль на 1-3 роки вперед та розіб’єте її досягнення на чітку інструкцію з конкретних пунктів. Як бонус – трохи мотивації до щоденної сірості за вікном та шанс виграти павербанк до ноутбука.
Ще одні цікаві курси для молоді і не тільки – онлайн-курс від університету Atom. Ви навчитеся налаштовувати рекламу, дізнаєтеся як шукати клієнтів і як оцінювати надання своїх послуг. Що цікаво, професію таргетолога можна назвати досить привабливою в наших сучасних реаліях, адже вакансій на цю посаду більше, ніж самих спеціалістів. Спритні студенти мають перших замовників уже на другому тижні навчання.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту