pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Жінки та особи з вищою освітою: як виглядає ринок праці

 Найбільше звільнених протягом карантину українців, були раніше зайняті у торгівельній сфері

• докладніше

Конкурент АТБ – Lidl – може незабаром з’явитися в Україні

  Які виклики це принесе для найбільшої продуктової мережі України АТБ (і не тільки АТБ), і як німецька мережа супермаркетів позиціонуватиме себе в Україні – читайте нижче в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як зробити так, щоб робота приносила і задоволення, і заробіток?


 Розглянемо деякі постулати продуктивних людей. Чому продуктивних? Якщо хочете, щоб робота приносила і задоволення, і пристойний заробіток, потрібно набути таку навичку, як продуктивність.

Чому це так важливо? Справа в тому, що однією з важливих складових успіху можна назвати саме продуктивну роботу. Якщо ви по життю навчилися оперативно реагувати на зміни, навчилися пристосовуватися до нових обставин – ваші шанси на успіх та визнання стрімко збільшуються. Не забуваємо ще про один важливий критерій – вміння виносити уроки з власних помилок.
Чітке розуміння, якою людиною ви себе бачите.
Ви повинні зрозуміти, що потрібно саме вам і почати працювати в цьому напрямку. Не забувайте, що оглядатися на чужу думку означає прирікати себе на постійне порівняння з іншими людьми. Завжди знайдеться хтось кращий та успішніший, тому такі порівняння одразу приречені на невдачу. Тим більше, вони демотивують на шляху до власної цілі.
Життєву мету маєте? А наставника?
Гаразд, робочі цілі визначені, в якому напрямку рухатися – ви знаєте. Але чи передбачає цей рух щось значно глобальніше, ніж досягнення певного рівня матеріального достатку (як приклад)? Продуктивні люди ставлять перед собою важливу життєву мету, і послідовно, спокійно і планомірно рухаються до неї. Багато людей в глибині душі надіються на міфічного наставника, який розв’яже усі їхні проблеми, але чи варто чекати багато років на ту людину, яка, можливо, не з’явиться у вашому житті? Марні очікування вкінці-кінців можуть призвести до розчарувань. І якщо наставника у вашому житті немає, це не причина засмучуватися. Засукали рукава і вперед – до здійснення мрій!
Незалежність від чужого життя і чужої думки.
Намагаючись поглянути на себе очима оточуючих, ми робимо велику помилку. Завжди знайдеться щось таке, що не подобається в нас самих. Це призводить до появи страху за правильність своїх дій та вчинків, а цей страх, відповідно, блокує рух вперед. ЯК говорив Стів Джобс, не потрібно шумом чужих голосів заглушити свій власний голос. Згадуйте ці слова Джобса, якщо дуже кортить порівняти себе з кимось іншим.
Будьте добрими до інших.
На шляху до власної цілі не забуваємо про гуманізм. Якщо ви приносите користь оточуючим, надаєте допомогу по своїм можливостям – ви вже недаремно проживаєте своє життя. Нехай усвідомлення цього надає вам сил у ті моменти, коли, здається, весь світ проти вас. І продуктивні люди, не забуваємо це, не посоромляться попросити про допомогу, коли відчуватимуть у цьому потребу. Сьогодні – ви, завтра – вам, чи не так?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту