pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Декілька слів про емоційний інтелект

 Також, невірною є думка про те, що рівень EQ – здібність, що ми отримуємо при народженні

• докладніше

Відвідування співбесід як хобі: досвід одного британця

 Сьогодні ми розкажемо вам про одну цікаву людину, вірніше, про її захоплення. Житель Великобританії чотири місяці ходив на співбесіди… просто так. Ні, йому не була потрібна робота – він перетворив це заняття на хобі. Чому і навіщо? Давайте дізнаємось. А заодно й довідаємося, як збільшити свої шанси на співбесіді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота і зарплата в наступному році – якими вони будуть?


 На жаль, війна триватиме і в наступному році. Від цього й відштовхуються прогнози експертів. Зрозуміло, що мобілізація і військові дії впливають на весь уклад життя в Україні. Тому неважко спрогнозувати, що в наступному році будуть надалі затребуваними професії критичної інфраструктури та виробничі посади. Зростатиме кількість жінок серед «традиційно чоловічих» професій, і опанування цих професій минатиме успішно, адже професійність не має гендеру чи якихось інших обмежень.

Звичайно, після Перемоги будуть вкрай актуальними ті професії, що пов’язані з відновленням та відбудовуванням України. Сподіваємося, це таки станеться в наступному році. Але попри все, найм в 2023 році буде складним. Відтік кваліфікованих кадрів з початку повномасштабного вторгнення колосальний, не додають також позитиву блекаути та загроза нових ракетних ударів по критичній інфраструктурі. Тому багато людей і надалі волітимуть триматися сталого місця роботи, адже краще мати менший дохід, але з приставкою «стабільність». З іншого боку, така лояльність з боку працівників є плюсом для їхніх роботодавців.
Якщо говорити про зарплати, в умовах воєнного часу складно розраховувати на збільшення посадових окладів. В 2023-му році прогнозується значний спад виробництва – на рівні 25%, скорочення економіки – на 30%. Це означає, що по рівню заробітної плати можна відкотитися аж до рівня 2014-2015 років. З іншого боку, зростання зарплат залежатиме від швидкості відновлення української економіки. А також від розміру допомоги від наших іноземних партнерів.
Які можна виділити ключові фактори для відновлення фінансових прибутків громадян у 2023 році? Повернення окупованих територій, відчуття безпеки та повернення наших громадян додому з-за кордону. Чим швидше відновлюватиметься українська економіка, тим рентабельнішими будуть прибутки компаній та підприємств. Тоді можна буде говорити про конкурентоспроможність зарплат.
Якщо згадаємо про ухвалений Державний бюджет на наступний рік, то мінімальна зарплата не збільшиться, пенсії зростуть, але зовсім трохи, а для бюджетників запровадять обмеження розміру зарплати. Також в Мінфіні заспокоїли педпрацівників, що грошей в 2023 році вистачить і на вчительські зарплати, тому скорочувати їх не доведеться. Річ у тому, що неосвоєні залишки субвенції, які залишаються на рахунках громад як подушка безпеки, якраз і становитимуть той фінансовий резерв, з якого будуть брати кошти на зарплати вчителям.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту