pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как вернуть энтузиазм к работе?

 Психологи считают, что у каждого человека есть свои способы мотивировать себя на продуктивную работу и результат. Но если они перестали работать или у вас нет выработанных рекомендаций по самомотивации, можете воспользоваться следующими советами.

• докладніше

З бородою чи без неї?

 Борода та вуса можуть завадити людині у побудові власної кар’єри

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Причини, чому варто опановувати ІТ-спеціальність


 Пропонуємо в цій статті з’ясувати, чому вам варто віддати свою дитину на одну із ІТ-спеціальностей.

Фінансове питання.
В наш час, коли все стрімко дорожчає, мати міцне фінансове підґрунтя під ногами – це надважливо. Обравши одну з ІТ-спеціальностей, ваша дитина мати впевненість у майбутньому. Крім того, пристойна заробітна плата відкриють їй шлях до фінансової свободи. Чи варто зайве зазначати, наскільки це вплине на все її подальше життя?
Безграничний розвиток.
Обравши одну із ІТ-спеціальностей, ваша дитина завжди зможе розвиватися в обраному напрямку. ІТ-технології та інструменти постійно розвиваються, і те, що було популярним та затребуваним сьогодні, може стати неактуальним вже завтра. Тут бачимо ще одну практичну вигоду – мозок, постійно включений в роботу, не втрачатиме гнучкості аж до старості.
Комфортна робоча обстановка.
Робота в ІТ-компанії дещо відрізняється від роботи в інших компаніях. Тут ви практично не знайдете токсичних стосунків у колективі, намагання когось із колег підсидіти вас, та інші неприємні речі, пов’язані з робочими буднями. Навпаки, в ІТ-компаніях зацікавлені у вашому рості, зацікавлені в тому, щоб ви якісно виконували свою роботу. Адже від цього виграють всі  і компанії, і її клієнти.
Можливість працювати будь-де.
Якщо ви ще вагаєтеся, чи варто віддавати дитину на ІТ-спеціальність – подумайте над тим, що ваш син чи донька в майбутньому зможуть працювати з будь-якої точки світу. Дехто з айтішників і взагалі обирає кочовий стиль життя. Це так звані «цифрові кочівники», які подорожують з країни в країну, і працюють при цьому, звісно. Так, не всім підійте такий стиль життя, але навіть в межах одного міста ІТ-спеціалісти можуть не обмежувати себе лиш робочим місцем в офісі. Працюйте з дому, з кав’ярні, подорожуючи потягом – як вам заманеться! Для багатьох компаній важливий результат вашої роботи, а не скільки годин ви провели в офісі.
Багато приємних знайомств.
ІТ-спільнота включає в себе, як правило, людей цікавих і харизматичних. Забудьте про цей стереотип, що програмісти – це похмурі неголені «чуваки», які, окрім коду, практично нічим не цікавляться. Будьте певні – віддавши свою дитину опановувати одну із ІТ-спеціальностей, ви назавжди оточите її непересічними людьми, які люблять власне життя і цінують особистісний розвиток. А біля таких людей і сам захочеш ставати кращим, чи не так?
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту