pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Як у столиці підтримують місцевий бізнес?

 Розуміючи важливість підтримки столичного бізнесу в умовах воєнного стану, депутати Київради ще з березня ухвалили низку рішень, щоб полегшити життя київським підприємцям. Що це були за рішення, а також який важливий проєкт чекає на затвердження – читайте про це далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безкоштовне навчання в ІТ-школі для дітей військовослужбовців


 Завдяки активній співпраці міської влади та столичних підприємців п’ятнадцять дітей військовослужбовців отримали змогу безкоштовно навчатися в приватній ІТ-школі. Приємно усвідомлювати, що серед підприємців знаходяться такі небайдужі люди, які сприяють появі подібних ініціатив.

Безкоштовне навчання дітей, батьки чи родичі яких захищають нашу країну від російської агресії, стало можливе соціальній ініціативі засновників ІТ-школи «IT Step School». Було б чудово, якби засновники інших приватних ІТ-шкіл підхопили цю ініціативу і теж пропонували гранти на навчання дітей з сімей військовослужбовців. Адже процедура дуже проста: на основі конкурсного відбору для навчання обирають обумовлену кількість дітей, які вже змалку будуть вчитися азам сучасних престижних професій. Приміром, серед нових учнів цієї ІТ-школи навчатиметься шестирічна дівчинка Софія, брат якої служить в Збройних Силах України, але зараз, на жаль, перебуває в полоні. Наразі Софія вміло опановує разом із іншими дітьми роботу на комп’ютері та іншою сучасною технікою, перш ніж перейти до програмування.
За словами депутата Київської ради Богдана Чорнія, користь від подібних ініціатив Києву просто колосальна. Також депутат висловив надію, що інші приватні ІТ-школи теж приглянуться до цієї чудової ініціативи. Крім того, така налагоджена співпраця між столичною владою та підприємцями сприяє розширенню освітніх можливостей для підростаючого покоління.
До слова, ця ІТ-школа розташована на Подолі. Наступного року вже заплановане будівництво ще однієї сучасної приватної школи на проспекті Володимира Івасюка. «Пропускна здатність» нової школи становитиме 1200 навчальних місць.
Наостанок ще одна цікава новина для молоді – 17-го грудня об 11-й год в «IQ Business Center», що на вул. Болсуновська, 13-15, відбудеться безкоштовний майстер-клас, як продовжувати жити під час війни. Щоб потрапити на майстер-клас і послухати поради Тетяни Фокс, практикуючої психологині, потрібно попередньо зареєструватися. На майстер-класі молоді люди дізнаються, які техніки саморегуляції застосовувати в тих випадках, коли «накриває». Завітайте на майстер-клас, що навчитися дистанціюватися від власних негативних емоцій, мінімально стресувати від тривалих відключень електроенергії. Подія організована завдяки сприянню Київського молодіжного центру та Департаменту молоді та спорту.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту