pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Хто найбільш затребуваний цієї осені

Напередодні приходу зими (принаймні календарної), можна впевнено казати, що цієї осені, найбільш затребуваними були саме наступні робітники

• докладніше

Робота на Львівщині для переселенців: які є варіанти, щоб працевлаштуватися?

 Львівська область стала одним з тих регіонів, які вже прихистили величезну кількість українців, змушених покидати рідні міста і населені пункти. Безумовно, їхня кількість зростатиме надалі, тому вкрай актуальним лишається питання – які є варіанти, щоб працевлаштуватися тим переселенцям, які не хочуть сидіти «на шиї» у волонтерів і місцевих мешканців.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як пережити важкий день на роботі?


 Коли випадає важкий день на роботі, найбільше хочеться, щоб він швидше завершився. Ось вам поради, як пережити важкі дні на роботі з мінімальним стресом.

Приберіть відволікаючі фактори.
Видався складний день на роботі, а ви ще й не виспалися до того ж? Щоб максимально сконцентруватися на робочих завданнях, приберіть від себе подалі всі відволікаючі фактори. Телефон – на режим «Не турбувати»; а якщо колеги гучно перемовляються – одягніть навушники і ввімкніть ненав’язливу музику.
В такі дні постарайтеся уникати багатозадачності. Краще виконати декілька завдань підряд, але виконати їх якісно, ніж безуспішно перемикатися між кількома завданнями.
Розділіть день на частини.
З умовним поділом важкого робочого дня вам буде легше його пережити. Нехай кожна така умовна частина відповідає за певну задачу. Але перед цим не забудьте розділити завдання за рівнем пріоритетності. У важкі дні особливо важливо дотримуватися певного розпорядку. Ви повинні розуміти, скільки часу ви затратите на виконання кожного завдання, і вкластися в ці ліміти.
Не забувайте робити маленькі перерви між завданнями. І хваліть себе, адже продуктивно працювати, коли випадає важкий день на роботі – це досить непросто. Це потребує мобілізації усіх внутрішніх ресурсів, сили волі. Тож є за що себе похвалити.
Дрібні справи – «на потім».
Може трапитися так, що протягом дня виникатимуть дрібні справи. Не переймайтеся ними, а краще відкладіть їх «на потім». Допишіть їх у список завдань, які треба виконати наступного дня. Річ у тому, що ці дрібні справи можуть серйозно відволікти від значно важливіших, пріоритетніших завдань. Спочатку потрібно виконати запланований обсяг роботи. Якщо ж залишиться час, тільки тоді можна взятися за незначні справи.
Не намагайтеся бути ідеальним.
Коли випадають важкі дні на роботі, важко бути ідеальним. Тобто ідеально виконувати покладені на вас робочі обов’язки. Тому не намагайтеся в цей день бути ідеальним, навіть якщо прагнення до перфекціонізму – невід’ємна риса вашого характеру. Адже ми говоримо саме про ті дні, коли ще на початку дня думаєш: «Аби швидше завершився цей день!..»
Позитивно мисліть.
Як би це банально не звучало – перебивайте потік негативу у своїй душі позитивними думками. Пообіцяйте собі, що коли прийдете додому, приймете ванну та добре виспитеся на завтра. А дорогою додому потіште себе морозивом, смачною випічкою чи кавою. Ви заслужили це, ви пережили важкий день на роботі.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту