pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как представить себя начальнику с лучшей стороны

 Представить себя начальнику с лучшей стороны – задача не из легких. Во-первых, должен быть весомый повод. Во-вторых, подходящий момент. В-третьих, уведомить начальника о своих профессиональных успехах необходимо таким образом, чтобы это не показалось хвастовством. Иными словами, место, время, повод должны быть подходящими.

• докладніше

Тестувальник матраців у США

 Працювати доведеться по 30 годин на тиждень, а платити такому матрацовому блогеру обіцяють по 50 000 американських доларів на рік

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Курси та стажування ІТ-професій для молоді і не тільки


 Давно приглядаєтеся до сфери ІТ, але все ніяк не наважуєтеся почати вивчати програмування? Зверніть увагу на навчальні курси та стажування, які відбудуться незабаром.

Не вистачає мотивації? Ось вам дрібка мотивації для старту в ІТ
Якщо вам дійсно не вистачає мотивації для того, щоб розпочати вивчення однієї з ІТ-професій, ось вам міні-відгук від реального «світчера», який вчився по безкоштовним відеоурокам від ужгородського фронтенд-розробника Жеки Адріканича (його ютуб-канал називається «Фрілансер по життю»). В приватному повідомленні він дякує відомому в ІТ-сфері блогеру за те, що з допомогою його навчальних відео зміг вивчитися на фронтенд-розробника та знайшов роботу в ІТ: «Сьогодні отримав першу зарплату в ІТ, а починав в травні з твого ютуб-каналу. Звичайно, щоб збільшити шанси знайти роботу (мені майже 40 років, без профільної освіти), ще вивчив як мінімум React, більш детально JS, але по факту для тієї роботи, що давали першого місяця, знань з твого каналу було б достатньо. Досі піддивляюся твої шпаргалки по позиціюванню та флексам!»
Зауважте – 40 років, без профільної освіти. Але мотивації цього чоловіка вистачило для того, щоб з травня по осінь 2022 опанувати всі необхідні для новачків технології фронтенду і відшукати першу роботу. Немає нічого неможливого, варто лише захотіти і докласти до цього зусиль. І при цьому неважливо, скільки вам років – шістнадцять, двадцять чи далеко за тридцять.
 
Курс «Computer Science», 8 січня
Цей курс мовою Java від Ш++ стартує в першій декаді січня. Завдяки курси ви не лише отримаєте фундаментальні відомості з програмування, а ще й зможете впевнено вибрати профільний напрям серед багатьох ІТ-професій, які стосуються саме розробки і написання програм.
 
Курси від GoIT – теж непоганий старт для фронтенду і не тільки
Навчальні цієї ІТ-школи не є безкоштовними, але в цьому є свої плюси. Зв’язок з ментором та іншими учасниками навчальної групи в телеграмі, перевірка ментором домашнього завдання і фідбек – такі речі мотивують не закинути опанування ІТ-професії на пів дорозі. Крім того, всі матеріали можна переглядати у записі. Ось за скільки часу вам пропонують опанувати на рівні початківця ту чи іншу ІТ-професію:
  • Project manager (проджект-менеджер) – 2 місяці, 2 заняття на тиждень;
  • Web design (вебдизайнер) – 6 місяців, 2 заняття на тиждень;
  • Frontend (фронтенд-розробник) – 6 місяців, 2-3 заняття на тиждень
  • Fullstack – (фуллстак-розробник) – 10 місяців, 2-3 заняття на тиждень;
  • QA manual (тестувальник ПЗ) – 3 місяці, 2 заняття на тиждень.
І якщо вам здається, що витратити пів року на опанування професії розробника – це багато, подумайте також і про те, що через 2 роки ви зможете отримувати зарплату на рівні плюс-мінус 2 тис. доларів, працюючи в своє задоволення на перспективній посаді. Доволі непогана мотивація, чи не так?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту