pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Где найти соискателей под конец года?

 Конец года считается сложным временем для поиска новых сотрудников и поиска новой работы. Мало кто соглашается на решение рекрутингового вопроса в это период. Это происходит, прежде всего, из-за того, что все усилия обеих сторон направлены на скорейшее завершение основных неотложных дел. Чаще всего времени нет на проведение собеседования в это время.

• докладніше

Покоління Y впевнені у своєму успіху

 Залишається чекати, коли покоління Y зрозуміє що таке «сувора реальність життя» та скільки зусиль треба для того, щоб стати чогось вартим у сучасному суспільстві

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Україна готується до локдауну


Оскільки ситуація із поширенням коронавірусної інфекції не збирається поки вщухати, нарешті й уряд України вирішив вдатися до радикальних кроків щодо її стримання, які матимуть вигляд посиленого карантину, що має розпочатися з 8 січня прийдешнього 2021 року.

Таке рішення все ж таки було прийнято на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України, яке відбулося ще 9 грудня, та на якому було затверджено постанову, за якою в Україні посилять карантинні заходи. Заходи матимуть форму того, що зараз прийнято називати «локдауном» - тобто майже повної зупинки соціального та економічного життя в країні.

Щодо термінів застосування, посилений карантин буде триватиме з 8 до 24 січня, що на думку уряду має суттєво змінити ситуацію із поширенням хвороби COVSD-19 країною.

На цей період, в Україні планують заборонити роботу таких наступних установ, закладів та підприємств, як:

  • всі форми навчальних закладів;
  • центрів здоров’я, фітнес-клубів, спортивних залів та басейнів;
  • розважальних центрів, театрів та кінотеатрів;
  • усіх закладів громадського харчування, кафетеріїв та барів, крім тих, що можуть організувати доставку замовлень або виконувати замовлення послуг «навинос»;
  • всіх видів торгово-розважальних центрів, яким буде дозволено реалізовувати тільки продукти харчування, ліки, товари, які використовуються для особистої гігієни та необхідну побутову хімію.

Крім цього, на цей термін діяти заборона на проведення будь-яких масових заходів.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, такі посилені заходи робляться для того, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, «яка може наступити, зокрема, навіть після новорічних свят. Тобто, посилені карантинні обмеження будуть вводитися для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом свят». Саме так пан Шмигаль пояснив дії нашого уряду.

Залишається сподіватися, що такі заходи стануть до нагоди у вирішенні ситуації, яка склалася та допоможуть нарешті зупинити поширення смертельної небезпечної пандемії в країні. Поки що, нагадуємо про необхідність користування масками та засобами дезінфекції та зберігати соціальну дистанцію.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту