pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шукачі активізувалися, а роботодавці навпаки

 Найбільш активними стали роботодавці Києву, Харкова та Дніпра, розмістивши максимальну кількість різноманітних робочих пропозицій.

• докладніше

Що з ринком праці України, і яка ситуація з роботою в столиці?

 Український ринок праці за 42 дні в умовах війни суттєво скоротився. Натомість офіційно безробітних українців у березні стало на 34 тисячі більше.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які найбільші проблеми, з якими стикаються українські заробітчани в Польщі?


  Не кожна людина може взяти і покинути на декілька місяців рідну домівку, родину, країну. Воно й зрозуміло, бо разом із бажанням заробити в іншій країні, також відвідує почуття тривоги і неспокою: «Чи все мені вдаться», «Чи зможу витримати на чужині тривалий час». Хтось швидко адаптовується на новому місці і з чужими звичаями, комусь це дається важко. То які основні проблеми, з якими стикаються українці на заробітках в сусідній країні?

     Психологічний бар’єр.
   Перші тижні, проведені в чужій країні – найскладніші. Адже в чужій країні все інакше. Комусь важко до цього звикнути, а хтось, навпроти, з цікавістю приглядається до всього нового і незвичного навколо. Перебування в іншій країні ускладнюється також незнанням мови. І хоча польська досить споріднена з українською – спробуйте отак одразу збагнути все, що хоче від вас роботодавець (особливо якщо він говорить швидко, а його дикція бажає кращого).
 
   Пошук житла і проживання.
  Стосовно житла теж не все так просто. Агенції з підбору персоналу досить часто обіцяють пристойні умови проживання, а в реальності все може виявитися зовсім інакше. Та й через власне незнання мови підшукати гідний варіант ох як непросто. От як зорієнтуватися нашому заробітчанину в польському місті, якщо він не знає, в якому районі варто пошукати пристойне і недороге житло, а незнайомі написи польською мовою викликають сум’яття і розгубленість?
   Щоправда, Польща останнім часом все більше адаптовується під українських заробітчан. у банках працюють українськомовні консультанти, а придбати квиток на автобус або зняти гроші в банкоматі можна, спілкуючись українською чи російською мовами.
 
    Оформлення документів перебування.
  Самостійно оформити такі документи складно. Адже доведеться власноруч заповнювати польською мовою документи, самому ж записуватися на їх подання до відомств. З чиновниками теж доведеться спілкуватися польською мовою. Чимало українців чекають на карту побуту півтора-два роки, а виїжджати з країни в цей час не дозволено законодавством.
   Щоправда, у листопаді польський Сейм затвердив зміни до Закону про іноземців. Це означає, зокрема, спрощення легалізаційних процедур, пов’язаних з отриманням дозволу на проживання та довше перебування в країні без перетину кордону. Детальніше про це ви можете прочитати в статті Польський уряд спростив умови працевлаштування для іноземних громадян.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту