pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Роботи на службі в людини

 Минулого року, у 2020-у, цей пристрій був продемонстрований на виставці у Лас-Вегасі.

• докладніше

Професія далекобійника – які труднощі підстерігають в дорозі?

  Поки ми спимо у теплих ліжках і затишних домівках – вони працюють цілодобово; поки ми відзначаємо новорічні свята чи просто відпочиваємо на вихідних з рідними чи друзями – вони перебувають за кермом. Так, ця професія оплачується непогано, але легкою її аж ніяк не назвеш. Перерахуємо труднощі, з якими стикаються далекобійники у своїй професії.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зарплата і ринок праці України в 2023 році: що прогнозує НБУ?


 Ринок праці України зазнав відчутних ударів цього року. Війна суттєво вдарила по бізнесу та простим працівникам. За приблизними оцінками українського уряду, роботу втратили близько 5 млн. українців, а ще 7 млн були змушені виїхати за кордон. І, що сумніше, сотні працівників загинули від російської агресії. Зрозуміло, що в таких нелюдських умовах рівень безробіття стрімко пішов вгору. Але якщо порівнювати співвідношення опублікованих в інтернеті резюме до кількості вакансій, то ситуація восени виглядає кращою в порівнянні з березнем та квітнем. Але все ж продовжує бажати кращого.

Не забуваємо, що протистояння агресору триває вже дев’ять місяців, тож бізнес та українські громадяни пристосовуються до життя в таких умовах. Хтось повертається в рідні міста після їхнього звільнення, намагається облаштувати побут та підшукати роботу; підприємства відновлюють виробничі процеси та доставку товарів.
Як щодо зарплат?
Що стосується 2023-го року, прогноз НБУ наступний: зарплати потроху зростатимуть і навіть перевищуватимуть довоєнний рівень. Проте на тлі високої інфляції виглядатимуть не надто вражаюче. Та й відновлення економіки відбуватиметься поступово. І якщо в 2021-му році рівень безробіття становив 9,8%, в 2022-му році ця цифра зросла до 28,3%, то в наступному році рівень безробіття, за прогнозами, знизиться до 26,9%, а в 2024-му році – до 18,2%.
Що стосується середньомісячної номінальної заробітної плати, її розмір в наступному році складатиме 18 261 грн. Але враховуючи інфляцію, вона реально зросте лише на 1,4%. Зауважимо, що в проєкті Державного бюджету на 2023 рік до першого читання закладалося зростання реальної зарплати на 1,0% до 18 508 грн. При цьому очікувалася більш висока середня інфляція на рівні 30,6%. Також держбюджет передбачає стримане зростання соціальних виплат, яке відповідатиме зростанню прожиткового мінімуму.
Нагадуємо також, що продовжується залучення безробітних українців до «Армії відновлення». За суспільно-корисну роботу платитимуть «мінімалку», яка наразі становить 6700 грн.
Багато хто скаже, що всі ці цифри, як і ситуація в цілому, не викликають великого оптимізму. Але не варто забувати, якою ціною дається всім українцям свобода нашої країни. Тим паче, цьогорічна зима, за прогнозами, обіцяє бути вкрай складною.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту