pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Збережені місця та зарплати: як рятують ринок праці України

 Загалом, з початку року було працевлаштоване понад 360 000 безробітних українців

• докладніше

Популярні вакансії в Києві у лютому

  Київський міський центр зайнятості наприкінці лютого поділився статистикою найпопулярніших вакансій за поточний місяць. Статистика сформована на основі 4,4 тисяч актуальних вакансій, з якими роботодавці звернулися до столичної служби зайнятості.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Розрив у зарплатах жінок та чоловіків в Україні поступово скорочується


 За повідомленням пресслужби Міністерства економіки, впродовж двох останніх років розрив в оплаті праці жінок і чоловіків продовжує скорочуватись. Якщо порівнювати між собою 2020-й та 2021-й роки, то розрив скоротився майже на 2%, а за останні 5 років – аж на 7,4%.

Але урядовці не планують зупинятися на цих цифрах. За повідомленням Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки, наразі в міністерстві розробляється спеціальний проєкт, метою якого є зменшення гендерного розриву в оплаті праці. Звичайно, план заходів щодо його реалізації теж буде розроблено в максимально короткі терміни. Планується також затвердити всю документацію вже в грудні нинішнього року. Та й низка рішень, які суттєво посприяють виконанню цієї задачі, вже ухвалені.
Крім того, за словами Тетяни Бережної, в Мінекономіки активно готується новий редакційний варіант закону «Про працю». Його впровадження дозволить інтенсивніше будувати трудові відносини, які базуються на принципах рівної оплати праці незалежно від статі. Недопущення будь-якої дискримінації в цьому питанні – одне з ключових завдань оновленого закону «Про працю».
Ще один важливий крок, щоб надати рівні можливості матерям і батькам у догляді за новонародженою дитиною – це реформування положень закону, пов’язаних з наданням соціальних відпусток (тобто народження дитини і догляд за нею до певного віку). Таким чином, прогнозується збільшення кількості чоловіків, які братимуть на роботі декретну відпустку і доглядатимуть за дитиною аж до досягнення нею 3-річного віку.
Також встановлюється новий варіант соціальної відпустки, а саме відпустки для чоловіка, в якого народилася дитина; також на цей вид відпустки може розраховувати батько дитини, який не одружений з її матір’ю, але вони проживають разом і пов’язані спільним побутом.
Такі зміни стають можливі завдяки приєднанням нашої країни до провідних міжнародних програм, які мають на меті звести до мінімуму гендерний розрив в оплаті праці. Так, в 2020-му році Україна стала учасницею «Партнерства Біарріц» та Міжнародної коаліції за рівну і справедливу оплату праці чоловіків та жінок. Головне зобов’язання, яке взяла на себе Україна, приєднавшись до цих чудових ініціатив, полягає, власне, в поступовому та планомірному зменшенні розриву в оплаті праці жінок і чоловіків.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту