pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Опасные профессии в Украине сменили "лидера"

 Первое полугодие текущего года вывело в такое печальное «лидерство» другое направление в стране

• докладніше

Коли треба "трохи вагатися"

 Розберіть свої сильні та слабкі сторони особистості. Розумійте відверто – чого вам слід чекати від себе, а що залишається за межами ваших можливостей

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сумнівні вакансії, на які не варто подаватися


 З проблемою пошуку роботи може зіштовхнутися кожна людина. На жаль, достойне місце роботи не завжди вдається отримати, зважаючи на кількість сумнівних вакансій, які можуть трапитися пошукачу в інтернеті. Студентам теж варто взяти на замітку, як розпізнати сумнівні вакансії і не витрачати на них свій час.

 
Опис вакансії привертає увагу своєю заплутаністю.
Якщо на етапі знайомства з вакансією ви зауважуєте, що у ній на всі лади розписуються переваги роботи в цій компанії, причому без жодної конкретики, це повинно насторожити. Зателефонуйте за вказаним у вакансії номером, щоб потенційний роботодавець чітко описав коло ваших робочих обов’язків. Якщо він не може доступно пояснити вам, в чому вони полягатимуть – це означає, що ви робитимете ту роботу, яку на вас «повісять» (до того ж, вона може не стосуватися вашої спеціалізації). І обурюватись в такій ситуації може бути запізно, бо вам нагадають, що ви самі на це погодилися.
 
Гарячі вакансії.
Трапляється, що якась компанія дійсно потребує швидко закрити якусь позицію. Але дуже часто вакансії, що «палають», свідчать про те, що компанія має низьку репутацію, її обіцянки не відповідають реальності на робочому місці, тому працівники часто змінюються. В текстах таких вакансій, як правило, кількість знаків оклику зашкалює: «Поспішайте! Вакансія незабаром закриється, ми чекаємо на вас!»
Пам’ятайте, що компанія, яка береже свою репутацію, ніколи не підганятиме потенційного кандидата. До того ж, спеціалісти з кадрів ретельно добиратимуть працівників, оскільки для компанії важить не кількість працівників в офісі, а професіоналізм та особисті якості підлеглих.
 
Вам пропонують неоплачуваний випробувальний термін.
Такі сумнівні вакансії потрібно відхиляти одразу. Мабуть, це одна з найпоширеніших ситуацій, коли роботодавець пропонує «здобути цінний досвід», попрацювавши на нього безкоштовно. Пам’ятайте, що випробувальний термін повинен оплачуватися, і взагалі – його мета полягає в тому, щоб співробітник і керівництво компанії придивилися один до одного і зрозуміли, наскільки обидві сторони влаштовує співпраця.
Зважайте на те, що деякі роботодавці можуть повідомити про цей момент після кількох пройдених співбесід. Розрахунок на те, що кандидату буде важко відмовитися від отримання роботи, яка вже так близько. І все ж варто подумати над тим, чи погоджуватися на таку сумнівну пропозицію.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту