pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как научится мыслить нестандартно

 Творческая работа требует от специалиста особого творческого мышления. Если ваша работа требует постоянного творчества, то, вам, как и любому специалисту, свойственно находится в затруднении и творческой передышке. Потому как однообразная работа и мыслительная деятельность, даже если она творческая, отнимает множество сил и опустошает.

• докладніше

Прокрастинация и как с ней бороться

 Попробуйте сделать так и, возможно, вы поймете, что прокрастинация – это не про вас.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Про "нове резюме"


Не дивно, що змінюючись новий світ вимагає й дещо нового від сучасних мешканців планети. Торкнулося це й таких побутових, на перший погляд, речей, як складання резюме у пошуках працевлаштування.

Але, чи то інтернет повний застарілих шаблонів, чи то шукачі не вміють правильно відшукувати поради щодо складання таких документів, але все ще часто, резюме, що попадають до «кадровиків» мають, дещо архаїчний вигляд. А головне, їх майже ніхто не читає.

Щоб із вашим резюме не трапилося такого лиха, та воно не летіло б одразу «до корзини», слід пам’ятати, який документ сьогодні готові переглянути у більшості кадрових служб, через які ви намагаєтесь працевлаштуватися.

По-перше, автобіографія. Цей розділ, ще донедавна був майже обов’язковим та шукачеві треба було ретельно розписувати своє «житіє» від вступу до школи, до сьогодення. Але зараз, повний перелік свого «життєопису» потрібен лише тоді… коли він потрібен, й цього вимагають правила вакансії на яку ви претендуєте. У інших випадках, «багатолітер» тільки зроблять гірше, і ваш опус залишать без уваги.

То ж саме, стосується й вашого сімейного стану. І, якщо вакансія не передбачає ретельний перелік тих хто проживає із вами та у якому статусі, не треба навантажувати своє резюме зайвою інформацією.

Часто, людина, що шукає роботу, зазначає своє «знання мов», роблячи примітку про таке володіння на рівні, що є «нижче нижнього». Це також зайве, бо розуміння того, як привітатись із іноземцем та побажати йому гарного дня, ніяк не може презентуватися як «рівень» знання мови. Краще пройти який-небудь доступний тест та визначити свій рівень володіння мовою, згідно із прийнятих міжнародних стандартів. Такі данні вже можна використовувати у резюме, принаймні, ви будете впевнені в їх актуальності і… адекватності.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту