pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Відновлення ринку праці України: потижневий аналіз

 Загалом ситуація оцінюється як така, що стабілізується.

• докладніше

Зростання номінальної та зменшення середньої зарплати

 У той самий час, загальні річні показники коливання сум заробітних плат, навпаки, вважаються збільшеними на 3 113 гривень, або на 29,8%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як у столиці підтримують місцевий бізнес?


 Розуміючи важливість підтримки столичного бізнесу в умовах воєнного стану, депутати Київради ще з березня ухвалили низку рішень, щоб полегшити життя київським підприємцям. Що це були за рішення, а також який важливий проєкт чекає на затвердження – читайте про це далі в статті.

Які важливі рішення приймалися з початку війни?
Наприклад, на одній з березневих сесій депутати встановили низку пільг для столичних підприємців. Приміром, для суб’єктів у сфері пересувної торгівлі та ресторанних майданчиків плата за договорами була зменшена до символічної 1 грн.; бізнесу, що працює на комунальних площах, дозволили не платити за оренду; компаніям, які надають рекламні послуги, були запропоновані пільги від міста, якщо вони на рекламних площинах розміщували соціальну чи патріотичну рекламу.
В травні було розширено перелік тих суб’єктів столичного бізнесу, яким теж було надано економічну підтримку для збереження продуктової стабільності в місті (і загального функціонування економіки).
І ось у вересні настав черговий етап комплексної підтримки суб’єктів господарювання столиці. В першій половині вересня був підтриманий проєкт щодо надання пільг на оплату за землю. А наприкінці вересня депутати проголосували за подовження дії паспортів прив’язки до тимчасових споруд. Причому термін, на який подовжено дію паспортів, становить 3 роки. Завдяки цьому рішенню столичні бізнесмени зможуть спокійно працювати і не перейматися тим, як їм виробити нову документацію.
Також в даному проєкті передбачається впровадження заборони на право Департаменту містобудування та архітектури розривати в односторонньому порядку договори пайової участі. Що стосується договорів, розірваних вже після 24 лютого, їх планується поновити.
Отже, на наступному пленарному засіданні депутати розглянуть даний проєкт. Для його ухвалення мають віддати голоси більшість депутатів. Що ж, для київського малого бізнесу це хороші новини, адже такі рішення – це справжнє полегшення для багатьох киян, які займаються веденням малого бізнесу. Якщо поглянемо на цифри, в столиці працюють понад 327 тис. суб’єктів підприємництва. В першому півріччі 2022-го року ними було сплачено до бюджету міста податків на суму 23,4 млрд. грн. А також зборів та обов’язкових платежів, що на 5% перевищує показники за той же самий період 2021-го року.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту