pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Курс по криптовалюті та інші цікаві освітні події для молоді

 Міністерство цифрової інформації створило базовий курс по криптовалюті, спрямований на ліквідацію криптобезграмотності. Навчальна програма безкоштовна, зареєструватися на порталі «Дія. Цифрова освіта» може кожен українець. А сам навчальний курс стартує в лютому, тому чекати лишилося недовго.

• докладніше

Молоді художники і дизайнери, долучайтеся до хорошої справи!

 Навчаєтеся на художника чи дизайнера і хочете отримати свій перший справжній проєкт у портфоліо? Та ще й на додачу взяти участь в дуже благородній справі? Тоді для молодих обдарованих киян та жителів столиці є новина – на Київщині відбудують розбомблений притулок для тварин, а до участі в проєкті запросили долучитися молодих дизайнерів та художників.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які професії повільно вбивають мозок? І як цьому запобігти


 Професії, згадані в цій статті – важливі і потрібні суспільству. Але це не означає, що вони не спричиняють певний вплив на мозок людини, і з цим впливом потім буває важко боротися. Розберемо на прикладі конкретних професій, яку саме шкоду вони можуть завдати з роками мозку і як цьому, власне, запобігти.

Юристи
У спеціалістів зі сфери юриспруденції може розвиватися надмірна підозрілість, особливо якщо вони працюють в судовій чи криміналістичній сфері. Це пов’язано з важливою складовою їхньої професійної діяльності – вивченням фактів та аналізом інформації. Але підозрілість не сприяє налагодженню контактів поза професійною діяльністю, бо мозок, який звик ретельно все аналізувати, ставатиме з роками надто підозрілим до всього, що потрапляє в його поле зору. І в тому числі до людей. Тому таким людям потрібно вчитися вимикати функцію «ретельного аналізу» поза роботою, і не переносити професійну недовіру до всього сказаного в особисте життя.
 
Вузькоспеціалізовані фахівці
Фахівці з надто вузькою спеціалізацією можуть «застрягнути» в своїй професійній ніші на десятиліття. Особливо, якщо їхня діяльність приносить пристойні гроші, людина часто не бачить причин для того, щоб розвиватися поза основною діяльністю. Але хіба так потрібно проживати своє життя?
 
Робітничі спеціальності
Звичайно, коли кожен день маєш справу з верстатами, інструментами та загалом нескладними технологічними процесами, та ще відточеними за роки роботи – в таких умовах занудьгується і почне збоїти будь-який мозок. Процесор у нашій голові без постійного навантаження хиріє, як і м’язи, якщо їх не тренувати. Звичайно, хтось скаже, що з роботою, стресами та загальною напругою в суспільстві через війну немає бажання читати чи навчатися чомусь новому. Звичайно, робота та сім’я забирають майже весь час, але в будь-яких умовах можна адаптуватися до того, щоб не припиняти давати поживу для мозку. Повірте, у ваших силах це зробити, якщо серйозно поставитися до цього питання.
Адже немає жодної різниці в тому, якою професією ви заробляєте, читати чи не читати книги, слухати чи не слухати аудіокниги можна, будучи юристом чи автомеханіком, лікарем чи простим робітником на виробництві. Все залежить виключного від вашого бажання та мотивації. Та й обрати будь-яке інше інтелектуальне хобі – цілком по силам кожній людині. Чого вам і бажаємо.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту