pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Окремі пенсії в Україні зросли

 За оцінкою експертів, цей рік – період, у який пенсії зростають найбільше.

• докладніше

Чи можна влаштуватися в Києві на роботу без досвіду?

 Якщо поцікавитися наявними вакансіями в столиці, ви знайдете тисячі пропозицій на сайтах з пошуку роботи. Серед них трапляється чимало оголошень, в яких зазначається, що візьмуть кандидата без досвіду. Якщо проаналізувати всі ці вакансії за сферами діяльності, то найбільша їхня кількість зберігається за сферами обслуговування, продажу та закупівель, а також роздрібної торгівлі. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Помилки, які призводять до вигорання


Давайте розглянемо типові помилки, які можуть призвести до того, що ви охолонете навіть до улюбленої роботи.

ВИ НЕ ДАЄТЕ СОБІ ВІДПОЧИТИ.

Якщо ви звикли вважати за відпочинок проведення часу з ноутбуком в руках – то це зовсім не відпочинок. Ви можете сидіти з ноутбуком навіть на пляжах Азії чи Європи, перебуваючи в статусі цифрового «кочівника», але це теж буде перебувати надто далеко від справжнього відпочинку.

Робота по вечорах і на вихідних (якщо ми говоримо про стандартний графік роботи) – теж чудовий спосіб позбавляти себе повноцінного відпочинку. Так, ви швидше опануєте свою справу і заробите більше грошей, але ризикуєте тим, що вигорите і втратите повністю інтерес до роботи.

ВІДПУСТКА-НЕ-ВІДПУСТКА.

Це коли ви навіть під час відпустки перебуваєте на зв’язку з колегами чи підлеглими, бо переживаєте, що вони не впораються, що потрібно за ними наглянути і т.д. Знову ж таки, про повноцінний відпочинок у цьому випадку теж можна забути. Який вихід із цієї ситуації? Після того, як законна відпустка вступила в «силу», ставите всі робочі додатки, програми і чати на паузу. Тобто вимикаєте звук, сповіщення і приділяєте час тільки собі і своєму відпочинку. А ваші колеги чи підлеглі впораються і без вас, вони ж не маленькі вже, чи не так?

ІГНОРУЄТЕ СИГНАЛИ ОРГАНІЗМУ.

Наш організм мудро влаштований, і якщо з ним щось не так, він одразу подає сигнали. Коли ми надто захоплені своєю роботою, ми схильні ігнорувати тривожні сигнали і відкладати візит до лікаря. А якщо до захоплення роботою додати ще стресові ситуації і невисипання – готуйтеся до гормональних збоїв, перепадів з настроєм і відчуттям повного безсилля. Відчували колись щось подібне? Та певно що відчували, кожна людина стикається іноді з цим. Так от, є прості і перевірені тисячоліттями рецепти від таких неприємних відчуттів. Їхні інгредієнти дуже прості: менше стресів і більше свіжого повітря, фізичної активності і повноцінного сну.

ВАША РЕАКЦІЯ НА КРИТИКУ.

Мається на увазі гостра реакція, коли докоряєте собі чи не найгіршими словами. Допускати такі думки – це ніби самого себе бити по обличчю. Ви ж не будете при здоровому глузді бити себе по обличчю, як герой «Бійцівського клубу»? Тоді й на критику реагуйте адекватно і завжди нагадуйте собі, що помилитися може кожен, і що у житті все виконувати на дванадцять балів не вийде. Ми не у школі, та й у школі це практично нереально.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту