pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Україні запрацювали "електронні лікарняні"

Ініціатори проекту мають дві моделі його успішного розвитку 

• докладніше

Чим зайнятися, коли перебуваєте в пошуку роботи?

  Процес пошуку роботи може викликати стрес. Щоб не віддати себе на поталу стресу, займіться чимось корисним. Давайте перерахуємо заняття, які допоможуть вам пережити часи, коли перебуваєте в пошуку роботи.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

«Найгрошовитіші» вакансії Київського міського центру зайнятості


 Звичайно, сюрпризом ні для кого не стане той факт, що найвищими зарплатами можуть похвалитися ті вакансії Київського центру зайнятості, які можна віднести до сфери ІТ. Інженери з програмного забезпечення, розробники комп’ютерних програм та мобільних додаток навіть з вакансій столичного центру зайнятості можуть отримати пропозиції розміром в 100 тис. (і більше) гривень/місяць. Але навіть зарплата в 62,5 тис. грн., яка пропонується інженеру-програмісту та фахівцю з розробки і тестування програмних продуктів. Та навіть якщо візьмемо зарплату інженера з комп’ютерних систем – 35 тис. грн.; теж цілком пристойний варіант, чи не так?

Якщо проаналізувати інші сфери діяльності, пропоновані вакансії та розмір винагороди, який пропонується роботодавцями, можна з’ясувати ще один цікавий факт. Вакансії робітничих професій, опанування яких не займе надто багато часу, теж можуть виявитися набагато «грошовитішими», ніж ті професії, які потребували багаторічного опанування у вищому навчальному закладі.
Якщо поглянути на діапазон зарплат у межах 21-25 тисяч грн., тут зустрічаються такі професії, як макетники макетно-модельного проєктування та рихтувальники автокузовів. Їм пропонується оклад в розмірі 25 тис. грн. Далі йдуть майстри виробничих дільниць (23,5 тис. грн.), колористи – близько 23-х тис. грн., авторемонтники трохи нижче, і все ж непогано: 21,5 тис. грн.
Трохи нижче, але близько цієї ж суми можуть розраховувати лікарі та менеджери у торгівельній сфері, інженери-проєктувальники, монтажники систем утеплення будівель. До речі, якщо розмірковуєте, яку б робітничу професію опанувати в найкоротші терміни і почати заробляти, зверніть увагу на монтажників-утеплювачів. Ця професія, безумовно, буде однією з найзатребуваніших не лише цієї зими, а й у всі найближчі зими.
Але такі зарплати, на жаль, не є наразі стійкою тенденцією столичного центру зайнятості. Середній розмір винагороди, яку пропонують роботодавці у своїх вакансіях, становить майже 10 тис. грн. Наразі киянам столичний центр зайнятості може запропонувати понад 3 тис. вакансій. Нагадаємо, яких вакансій найбільше. Це лікарі, електрогазозварники, шкільні вчителі, швачки та слюсарі-сантехніки. Труднощів з пошуками роботи також не повинно виникнути у фармацевтів та вихователів дошкільних закладів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту