pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Бывает ли "много выходных"?

 Как бы там ни было, но отдыхать необходимо, тем более, когда для праздника есть повод. Помните только о том, что на «день четвертый» праздник окончиться и вам предстоит снова идти на работу. 

• докладніше

Як мотивувати та утримувати співробітників під час кризи

 Численні фахівці з роботи з персоналом впевнені, що саме зараз настає час нематеріальної мотивації робітників

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Добірка цікавих тренінгів для жінок, якщо ви тимчасово без роботи


 За статистикою, понад дві третини офіційно зареєстрованих безробітних в Україні становлять жінки. А це означає, що велика кількість українок перебувають в стані постійного стресу, і зокрема через втрату роботи. А якщо додамо сюди всі інші негаразди, то й взагалі можна забути про всі цілі в житті і сфокусуватися винятково на виживанні. Але навіть під час війни в Україні можна підшукати і пройти корисні тренінги для власного саморозвитку. Якщо це допоможе вам пройти складну смугу перешкод, які зараз присутні в житті кожного українця та українки – зверніть увагу на добірку цікавих тренінгів для саморозвитку, якщо ви наразі перебуваєте в пошуках роботи.

«Гра в довгу»
Жінки не менш успішні в бізнесі, ніж чоловіки. І якщо ви не один раз подумували у житті про те, щоб відкрити власну справу, зверніть увагу на проєкт «Гра в довгу». Він містить 15 лекцій по 10-15 хвилин, а розроблявся цей цікавий тренінг викладачами Бізнес-школи Українського католицького університету. Пройдіть цей невеликий бізнес-тренінг, щоб познайомитися з ефективними інструментами бізнес-моделювання, а також навчитися презентувати власні думки та оцінювати лідерські якості.
Тренінг відбудеться в Телеграмі, тож долучитися може кожен, хто прагне поглибити свої знання в сфері бізнесу. Що цікаво, учасники з першої сотні рейтингу матимуть шанси на отримання гранту на навчання у Бізнес-школі Українського католицького університету.
 
New me/New you – ще один цікавий тренінг для дівчат та жінок
DreamProjects і менторська команда SVC запускають проєкт як своєрідну форму допомоги дівчатам та жінкам, які постраждали через війну. Прагнете розвиватися в творчій галузі? Тоді на цей проєкт варто звернути свою увагу. Програма тренінгу передбачає отримання психологічної підтримки, базових навичок з веб-дизайну, детальні роз’яснення щодо hard і soft-скілів у таких творчих сферах, як графічний дизайн, менеджмент культурних проєктів та брендинг.
Участь безкоштовна, кошти на покриття витрат надійдуть від Стабілізаційного фонду культури та освіти.
 
Тренінг «My Best Year 2023»
І нехай назва тренінгу звучить доволі оптимістично, в краще потрібно вірити, чи не так? Цей тренінг від фахівців Golden Staff підтягне ваші знання щодо керування особистою ефективністю. Також на тренінгу ви пропрацюєте питання самомотивації та самоконтролю, управління собою в кризових ситуаціях. Така інформація буде корисна як власникам бізнесу, так і фахівцям різних рівнів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту