pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Есть ли жизнь после отпуска?

Легко и непринужденно настроиться на рабочий лад в первые дни после отдыха удается немногим. Большинство, окунувшись в атмосферу трудовых будней, поначалу пребывает в легкой прострации, и лишь спустя некоторое время начинает полноценно трудиться. По мнению психологов, подобная «раскачка» вполне естественна: отпускнику после длительной и приятной паузы ничегонеделанья необходимо адаптироваться в рабочих условиях. Но руководитель ждет от него прилива энтузиазма. А его нет и в помине. Как быть?

• докладніше

Декілька слів про українські ФОПи

 За даними опитування та досліджень, найменша кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців була зафіксована рік потому

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вчимось концентруватися на роботі в умовах війни


 Очільники нашої держави уже неодноразово заявляли про те, що бізнес в умовах війни повинен працювати. Зокрема 23 березня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник звернувся до киян з проханням відновлювати роботу малого, середнього та великого бізнесу. Це потрібно і для нашої економіки, і для ефективної обороноздатності столиці від загарбників. І не тільки столиці, а й держави в цілому. Але що робити тим людям, тобто бізнесменам та їхнім підлеглим, яким важко концентруватися на роботі в умовах війни? 

Так, безумовно, складно зосередитися на робочих завданнях, коли весь час із новин лунають повідомлення про обстріли гуманітарних коридорів, про загибель наших людей, про скидання бомб на цивільне населення. І все ж ми підготували для вас добірку порад, як навчитися концентруватися на роботі в умовах війни.
Ви повинні визначити для себе, заради чого ви зараз працюєте.
Концентруйтеся на тому, що вам потрібно приносити дохід у свою родину, платити податки державі, приносити користь суспільству, щоб не сидіти без діла, врешті-решт. Кожен з нас, не забувайте про це щодня і щогодини, може робити свій внесок в нашу загальну перемогу. Так, з однієї людини користі мало, але так не скажеш про тисячу чи мільйон людей.
«Розмітьте» свій робочий день невеликими завданнями.
Якщо ви будете ставити невеликі завдання на кожні дві години, а потім відмічати про себе, що ви впоралися з ними, це стане чудовим сигналом вашій психіці: ви живі, ви працюєте і готові діяти далі.
«Розбавляйте» роботу іншою діяльністю.
Обов’язково чергуйте роботу з тими видами діяльності, які допомагають долати вам тривогу, страх і занепокоєння. Відучіть себе цікавитися щогодини новинами. Від того, що ви кожних пів години гортатимете стрічку новин, на жаль, нічого не зміниться. Тільки посилите свою тривогу та інші негативні відчуття.
«Як ви долали в минулому кризові ситуації?»
Постійно згадуйте це питання, якщо відчуваєте, що «накриває». Кожен з нас, хто стикався в минулому з дуже сильним стресом, знаходив свої способи, щоб позбавитись його. Це може бути молитва, самомасаж, дихальні вправи, дружня розмова, вживання смачної їжі тощо. Тепер це повинно стати вашою ефективною стратегією на кожен робочий день.
І в жодному разі не докоряйте собі за втрату сил і працездатності. Навіть якщо до війни ви були гіперактивними та супер продуктивними. Наша психіка переживає зараз травматичні події, навіть якщо ви самі і ваші родичі у відносній безпеці.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту