pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Если командная работа – не ваш конек

 Несмотря на то, что на собеседовании каждый специалист отвечает, что с легкостью работает в команде, на самом же деле, не каждый горит желанием и вообще понимает ее суть. Поэтому, чаще всего, специалисты обучаются командной работе уже в процессе ее выполнения. Большинство специалистов, столкнувшись с командной работой, соглашаются, что это не их конек. Но что поделать, работа не волк и выполнять ее необходимо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи можна влаштуватися в Києві на роботу без досвіду?


Якщо поцікавитися наявними вакансіями в столиці, ви знайдете тисячі пропозицій на сайтах з пошуку роботи. Серед них трапляється чимало оголошень, в яких зазначається, що візьмуть кандидата без досвіду. Якщо проаналізувати всі ці вакансії за сферами діяльності, то найбільша їхня кількість зберігається за сферами обслуговування, продажу та закупівель, а також роздрібної торгівлі. Так, середня зарплата в Києві наразі коливається на рівні 18 тис. грн./міс., але які реальні зарплати можна отримувати, влаштувавшись на роботу без досвіду? Давайте довідаємось.
Які пропозиції наразі актуальні?
Давайте зазирнемо на портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua у розділ «Всі вакансії», і встановимо фільтр переглядів вакансій «за останні 7 днів». Приміром, «Адміністратор в художню студію», обіцяють місячну зарплату в розмірі 8 тис. грн. (так, не густо), зате досвід роботи не вимагається. В обов’язки входить організація майстер-класів, художніх занять та робота з клієнтами. Адміністратору також доведеться взаємодіяти з викладачами та художниками і здійснювати інформаційну роботу в інтернеті. Графік 2 через 2, робочий день з 10 год до 21 год, художня освіта вітається.
«Робітники в пекарню на всі процеси».
Освіта і досвід в цій вакансії теж не вимагаються. Район – Теремки-1, зарплата за домовленістю. Звичайно, перш ніж іти влаштовуватися за такими вакансіями, потрібно хоча б приблизно знати, на яку заробітну плату домовлятися.
«Касир в продуктовий маркет ЛотОк», район Протасового Яру.
Освіта і досвід роботи теж не вимагається, зарплату обіцяють майже 10 тис. грн. Серед інших переваг роботи в їхній компанії – офіційне працевлаштування, своєчасне отримання зарплати, перспектива професійного зростання.
«Сортувальник вантажу».
Компанія «Делівері-Авто» пропонує ось таку вакансію, яка теж не вимагає спеціальної освіти чи досвіду роботи. Щоправда, розмір зарплати у вакансії не зазначається, зате компанія пропонує своєчасну та стабільну зарплату, а в обов’язки входитиме сортування, перенесення та укладання вантажу в складських приміщеннях компанії.
Звичайно, на посади, які вимагають більшої кваліфікації, теж можуть брати без досвіду роботи. Але для таких посад уже доведеться мати відповідний диплом, який підтверджує ваш фах і вміння займатися окресленим колом обов’язків. 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту