pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Запобігти "відтоку робочої сили": надія на уряд

 У Польщі, працюють близько 1 500 000 наших співгромадян, й їхня кількість, лише за останні сім років встигла зрости у два-три рази

• докладніше

«Армія відновлення» – нова економічна ініціатива уряду

 Для зменшення кількості українців, які залишилися без роботи, Міністерство економіки розробило і запропонувало ініціативу, яку вже встигли охрестити «Армією відновлення». Розбираємося, що це таке.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи можна влаштуватися в Києві на роботу без досвіду?


Якщо поцікавитися наявними вакансіями в столиці, ви знайдете тисячі пропозицій на сайтах з пошуку роботи. Серед них трапляється чимало оголошень, в яких зазначається, що візьмуть кандидата без досвіду. Якщо проаналізувати всі ці вакансії за сферами діяльності, то найбільша їхня кількість зберігається за сферами обслуговування, продажу та закупівель, а також роздрібної торгівлі. Так, середня зарплата в Києві наразі коливається на рівні 18 тис. грн./міс., але які реальні зарплати можна отримувати, влаштувавшись на роботу без досвіду? Давайте довідаємось.
Які пропозиції наразі актуальні?
Давайте зазирнемо на портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua у розділ «Всі вакансії», і встановимо фільтр переглядів вакансій «за останні 7 днів». Приміром, «Адміністратор в художню студію», обіцяють місячну зарплату в розмірі 8 тис. грн. (так, не густо), зате досвід роботи не вимагається. В обов’язки входить організація майстер-класів, художніх занять та робота з клієнтами. Адміністратору також доведеться взаємодіяти з викладачами та художниками і здійснювати інформаційну роботу в інтернеті. Графік 2 через 2, робочий день з 10 год до 21 год, художня освіта вітається.
«Робітники в пекарню на всі процеси».
Освіта і досвід в цій вакансії теж не вимагаються. Район – Теремки-1, зарплата за домовленістю. Звичайно, перш ніж іти влаштовуватися за такими вакансіями, потрібно хоча б приблизно знати, на яку заробітну плату домовлятися.
«Касир в продуктовий маркет ЛотОк», район Протасового Яру.
Освіта і досвід роботи теж не вимагається, зарплату обіцяють майже 10 тис. грн. Серед інших переваг роботи в їхній компанії – офіційне працевлаштування, своєчасне отримання зарплати, перспектива професійного зростання.
«Сортувальник вантажу».
Компанія «Делівері-Авто» пропонує ось таку вакансію, яка теж не вимагає спеціальної освіти чи досвіду роботи. Щоправда, розмір зарплати у вакансії не зазначається, зате компанія пропонує своєчасну та стабільну зарплату, а в обов’язки входитиме сортування, перенесення та укладання вантажу в складських приміщеннях компанії.
Звичайно, на посади, які вимагають більшої кваліфікації, теж можуть брати без досвіду роботи. Але для таких посад уже доведеться мати відповідний диплом, який підтверджує ваш фах і вміння займатися окресленим колом обов’язків. 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту