pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Поради, як школярам та їхнім батькам не помилитися з вибором майбутньої професії

  На вулиці – липень, а це означає, що новий сезон вступної кампанії розпочався. Ця стаття адресована передусім тим школярам та їхнім батькам, які досі не впевнені, яку саме професію обрати.


• докладніше

Переймаємо досвід інших компаній: як працівники Київстару долають виклики війни

  Вже більше року думки про пандемію викликають ностальгічні спогади, бо в реаліях війни потрібно постійно адаптовуватися до надскладних викликів. Долати цей шлях як компаніям, так і їхнім працівникам легше, якщо присутня згуртованість і взаємна підтримка. Пропонуємо вам дізнатися, як працівники Київстару долають щоденні виклики війни.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як уберегти себе на роботі від стресу?


 Неважливо, чи перебуваєте ви в лавах «синіх комірців», а чи «білих» – для стресу це не відіграє жодної ролі. Давайте з’ясуємо, як уберегти себе від стресу в будь-яких робочих ситуаціях.

Чим небезпечний стрес, викликаний на роботі?
Цей стрес небезпечний тим, що працівник «приносить» його додому. Страждають інші члени родини, страждає сам працівник, бо симптоми стресу ніхто не скасовував. Це головний біль, розчарування, втрата сенсу життя та депресії, часті застуди та панічні атаки. Неприємний набір, що тут скажеш.
Душевне спілкування.
Поспілкуватися з кимось по душам – це прекрасно, але не забувайте, що цим «кимось» повинна бути близька вам людина, якій ви довіряєте. Інакше ризикуєте тим, що про ваші душевні одкровення дізнаються геть сторонні люди. Душевне спілкування з близькою людиною схоже на сеанс заспокійливого психоаналізу, тільки психоаналітиком виступає дорога вам людина, яка зацікавлена в тому, щоб із вами все було добре. Якщо, на жаль, на даний момент такої людини поруч немає – не печальтеся, можна «душевно поспілкуватися» із щоденником, писати самому собі мотиваційні листи (наприклад, лист в майбутнє, яким ви хочете бачити себе через п’ять, десять років).
Гумор – теж спосіб знизити рівень стресу.
В наш час і без робочих ситуацій потрібно триматися позитивної хвилі, погоджуєтесь? Читайте нові анекдоти, щоб поспішити колег на роботі, дивіться класні комедії та серіали під час відпочинку. В якості розрядки чудово підійдуть і культові серіали, такі як «Друзі» чи «Теорія великого вибуху», так і серіали останнього десятиліття. Наприклад, гумористичний серіал «Кремнієва долина» про команду програмістів, які започатковують свій власний стартап, або комедію від Зака Галіфіанакіса «Баскетс». Або інші серіали, які тільки душа забажає. Пам’ятайте, що гумор рятує і розраджує у важкі хвилини. Тож користуйтесь цією порадою на здоров’я.
Превентивні міри – найкращий засіб від усіх стресів.
Не забуваємо також, що профілактика виникнення стресу – ефективний засіб від стресів, викликаних робочими моментами. Тим паче в період зими або період зміни пір року, коли організму не вистачає сонця, вітамінів, тепла. Як розвивати стійкість до стресу? Приділяйте увагу тілу – сон, хороша вода, збалансоване харчування, фізичні вправи; і приділяйте увагу вашому розуму, свідомості – простіше кажучи, ознайомлюйтеся з психологічними практиками самозаспокоєння, мотивації та контролю емоцій.
Перелічені поради – прості, але стануть ефективним засобом в боротьбі із робочим стресом, якщо дотримуватися їх щодня.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту