pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Причины, по которым у вас нет хорошей работы

 Как часто вы ловили себя на мысли, что вам не везет с работой и лучшие предложения достаются другим? Чаще всего такие мысли посещают специалистов на период отчаянного поиска работы. Но существуют явные причины, по которым у вас нет хорошей работы или вам просто не поступают достойные предложения. Сегодня статья пойдет именно о них.

• докладніше

Спеціальності, що можуть більше не побачити офісу

 Найбільш часто, у планах компаній залишити віддалено працювати, такі служби

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Не бійтеся змінити професію, навіть якщо вам за 40


 Змінювати професію, причому кардинально змінювати галузь діяльності – це великий стрес. Особливо, якщо вам за 40 років. Такий крок потребує чимало рішучості та системної праці. До того ж, доведеться подолати власні страхи, нерішучість та впевненість.

Особливо несолодко довелося внутрішньо переміщеним особам. Їм довелося не лише терміново покидати території бойових дій, а ще й перепрофільовуватися на іншу спеціальність. Але ця проблема притаманна не лише ВПО: чимало людей в столиці, в інших областях теж позбулися своєї роботи. І для багатьох це питання постало руба: лишатися безробітним, перебувати на соцвиплатах чи спробувати щось нове?
Психологи зазначають, що змінювати роботу страшно вже через одну цю фразу – «зміна професії». В голові одразу генеруються картинки-спогади з опанування колишньої професії, а це роки навчання, здобування досвіду впродовж років. Та й думка про те, що минуло вже добрих пів життя, теж вганяє в стрес. Дехто з людей вже по декілька дітей мають в цьому віці… і починати все спочатку?
Легше доведеться тим людям, які крім професії завжди мали улюблене ремесло, чи просто якісь улюблені заняття. Маючи вже певні навички крім основної професії, набагато переорієнтовуватися в іншу галузь. Приміром, за основним фахом ви можете бути лікарем чи вчителем, але водночас обожнюєте готувати. Чи доглядати за дітьми. Ось вам і майбутня професія, і як бонуси – новий досвід і враження.
Звичайно, в дорослому віці вже важче навчатися. Це теж досить часто стає перепоною до великих змін у житті, бо людина думає, що куди там вже навчатися, пізно і т.д. Ні, не пізно, хоча зусиль таки доведеться докласти. І якщо ви боїтеся змінити професію, коли вам за 40 – не забувайте, що вік від 40 до 50-ти років теж є досить сприятливим періодом для змін. Пошукайте в інтернеті історії тих, хто наважився в такому віці змінити роботу. Подивіться на YouTube надихаючі відеоролики на цю тему, якщо вам бракує рішучості.
Тим паче, ви теж маєте деякі переваги. По-перше, до вибору професії ви підійдете більш зважено, ніж це часто відбувається в 20 років. По-друге, у вас напрацьовано багато соціальних зв’язків. Тобто ви практично гарантовано знайдете друга чи приятеля, який проконсультує щодо нової професії, розповість про підводні камені і як краще опанувати її. Але найголовніша перепона, звісно – це ваші особисті переживання і страх. Впораєтеся зі страхом – опануєте будь-яку професію без проблем, навіть якщо вам за 40.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту