pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вредные сотрудники

Сотрудники бывают работоспособные, мотивированные, ленивые, творческие и мыслящие в установленных рамках. При этом каждый из них в различные периоды своей работы полезен организации, бесполезен или даже вреден. И лучше это определить как можно быстрее, а если в компании грядет сокращение штатов, то оптимизация численности персонала – приоритетно дело.
 

• докладніше

В Україні зменшилася кількість працевлаштованих офіційно

 При тому, що Україна має 17 мільйонів громадян працездатного віку, на початок року у Держстаті фіксували понад 45% працевлаштованих офіційно

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Коли гідна зарплатня вирішує ... майже все


Згідно з даними опитувань, що провела Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) українській бізнес,а саме роботодавці, прийшли до розуміння того, як можна перешкодити масовому відтоку кадрів з вітчизняних підприємств за кордон.

«Складне рішення» находилося на поверхні, але треба було відчуто значні поштовхи проблеми трудової міграції, щоб нарешті, почати застосовувати таке «ноу хау». Як читач вже здогадався, мова йдеться про підвищення заробітних плат.

Так, за даними ЕВА, майже половина опитаних керівників та власників підприємств планують підняти заробітні плати своїм найманим робітникам на 10-20%. При цьому, десята частина з них, не обмежується 20% та роздивляється умови ще більшого росту доходів своїх самих «незамінних» працівників.

Звичайно, одразу скласти конкуренцію закордонним зарплатням не вдасться, але такі заходи вже показали, що суттєве збільшення доходів робітника, дозволяє йому відчути себе більш впевнено та планувати гідне майбутнє життя. Подорож «на заробітки», у такому разі, стає не дуже й вигідною, якщо враховувати те, що працювати треба далеко від рідного дому, серед чужинців та, часто, не офіційно, а значить, не маючи потрібних прав.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту