pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Высокооплачиваемые вакансии в «Лайм Такси Киев»: гарантия успешного трудоустройства

 Специфика работы в службе такси предусматривает ряд качеств, которые должны быть присущи кандидату. Коммуникабельность, стрессоустойчивость, доброжелательность и вежливость — важные отличия профессионала. Чтобы устроиться на работу водителем, потребуется стаж, наличие удостоверения, хорошее знание города, умение пользоваться навигационной техникой.

• докладніше

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Коли гідна зарплатня вирішує ... майже все


Згідно з даними опитувань, що провела Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) українській бізнес,а саме роботодавці, прийшли до розуміння того, як можна перешкодити масовому відтоку кадрів з вітчизняних підприємств за кордон.

«Складне рішення» находилося на поверхні, але треба було відчуто значні поштовхи проблеми трудової міграції, щоб нарешті, почати застосовувати таке «ноу хау». Як читач вже здогадався, мова йдеться про підвищення заробітних плат.

Так, за даними ЕВА, майже половина опитаних керівників та власників підприємств планують підняти заробітні плати своїм найманим робітникам на 10-20%. При цьому, десята частина з них, не обмежується 20% та роздивляється умови ще більшого росту доходів своїх самих «незамінних» працівників.

Звичайно, одразу скласти конкуренцію закордонним зарплатням не вдасться, але такі заходи вже показали, що суттєве збільшення доходів робітника, дозволяє йому відчути себе більш впевнено та планувати гідне майбутнє життя. Подорож «на заробітки», у такому разі, стає не дуже й вигідною, якщо враховувати те, що працювати треба далеко від рідного дому, серед чужинців та, часто, не офіційно, а значить, не маючи потрібних прав.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту