pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

Що загрожує нелегальним заробітчанам в Польщі?

 Плануєте їхати в Польщу на заробітки? Потурбуйтеся про офіційне працевлаштування, адже в 2022 році західні сусіди суттєво посилять боротьбу з нелегальним працевлаштуванням.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок праці в Україні, зарплати в Києві та хто під час війни отримує найбільше і найменше


 Інформаційний тижневик «Пропоную роботу» підготував для вас актуальну інформацію про стан українського ринку праці на шостому місяці повномасштабного вторгнення рф. Звичайно, нікого не здивуємо тим фактом, що Київ і надалі зберігає за собою першість по зарплатам. Навряд чи в інших областях України, і навіть в обласних центрах, робітники в середньому отримають 18 тис. гривень на місяць, як у столиці.

Звичайно, найбільші зарплати за програмістами, від яких практично не відстають спеціалісти з логістики, трейдери, ріелтори, бухгалтери та лікарі. Приміром, досвідчений стоматолог-ортопед може отримувати в Києві ті ж самі 60-65 тис. грн., що й досвідчений програміст рівня «міддл» чи «сеньйор». Звичайно, full stack розробники чи DevOps-інженери можуть отримувати і 75 тис. грн., адже все залежить від їхньої кваліфікації. У топ-5 професійних сфер з найвищими зарплатами утримуються також консалтинг з середньою зарплатою 32 300 грн, маркетинг, реклама та PR (середня з/п 26 тис. грн.).
Непогано можуть заробляти у столиці інженери, автоелектрики та автомеханіки – зарплата в межах 25-30 тис. грн. цілком реальний варіант, піарники та водії можуть розраховувати на 25 тис. грн. в середньому.
Середню в межах країни зарплату – близько 18 тис. грн., – можуть отримувати кваліфіковані екскаваторники та столяри, шаурмісти та копірайтери, малярі та юристи. На високу зарплату не варто розраховувати санітаркам, прибиральницям, покоївкам та охоронцям – їхня зарплата коливатиметься в межах 8-11 тис. грн. Для столиці – досить мала зарплата, хоча для провінційних міст, невеликих райцентрів зарплата в розмірі 9-11 тис. грн. – це досить непоганий дохід. Не забуваємо, що в провінційних містах та містечках люди теж мають додаткові джерела підробітку: хто вирощує малину, здає на переробку яблука та інші фрукти тощо.
Хто найбільше постраждав на ринку праці за останні пів року?
В переліку тих професій, які сильно постраждали від війни, опинилися юристи та спеціалісти сфери обслуговування. Від початку війни для цих професій майже не було нових вакансій. Починаючи з середини літа, пропозицій для таких спеціалістів стало більше, хоча рівень зарплати знизився. Також на велику зарплату не варто розраховувати студентам та спеціалістам-початківцям: їм в середньому готові платити щомісяця 9,5 тис. грн.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту