pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вредные сотрудники

Сотрудники бывают работоспособные, мотивированные, ленивые, творческие и мыслящие в установленных рамках. При этом каждый из них в различные периоды своей работы полезен организации, бесполезен или даже вреден. И лучше это определить как можно быстрее, а если в компании грядет сокращение штатов, то оптимизация численности персонала – приоритетно дело.
 

• докладніше

Каждые 30 секунд страну покидает один украинец

И, снова эта трудовая миграция... 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок праці в Україні, зарплати в Києві та хто під час війни отримує найбільше і найменше


 Інформаційний тижневик «Пропоную роботу» підготував для вас актуальну інформацію про стан українського ринку праці на шостому місяці повномасштабного вторгнення рф. Звичайно, нікого не здивуємо тим фактом, що Київ і надалі зберігає за собою першість по зарплатам. Навряд чи в інших областях України, і навіть в обласних центрах, робітники в середньому отримають 18 тис. гривень на місяць, як у столиці.

Звичайно, найбільші зарплати за програмістами, від яких практично не відстають спеціалісти з логістики, трейдери, ріелтори, бухгалтери та лікарі. Приміром, досвідчений стоматолог-ортопед може отримувати в Києві ті ж самі 60-65 тис. грн., що й досвідчений програміст рівня «міддл» чи «сеньйор». Звичайно, full stack розробники чи DevOps-інженери можуть отримувати і 75 тис. грн., адже все залежить від їхньої кваліфікації. У топ-5 професійних сфер з найвищими зарплатами утримуються також консалтинг з середньою зарплатою 32 300 грн, маркетинг, реклама та PR (середня з/п 26 тис. грн.).
Непогано можуть заробляти у столиці інженери, автоелектрики та автомеханіки – зарплата в межах 25-30 тис. грн. цілком реальний варіант, піарники та водії можуть розраховувати на 25 тис. грн. в середньому.
Середню в межах країни зарплату – близько 18 тис. грн., – можуть отримувати кваліфіковані екскаваторники та столяри, шаурмісти та копірайтери, малярі та юристи. На високу зарплату не варто розраховувати санітаркам, прибиральницям, покоївкам та охоронцям – їхня зарплата коливатиметься в межах 8-11 тис. грн. Для столиці – досить мала зарплата, хоча для провінційних міст, невеликих райцентрів зарплата в розмірі 9-11 тис. грн. – це досить непоганий дохід. Не забуваємо, що в провінційних містах та містечках люди теж мають додаткові джерела підробітку: хто вирощує малину, здає на переробку яблука та інші фрукти тощо.
Хто найбільше постраждав на ринку праці за останні пів року?
В переліку тих професій, які сильно постраждали від війни, опинилися юристи та спеціалісти сфери обслуговування. Від початку війни для цих професій майже не було нових вакансій. Починаючи з середини літа, пропозицій для таких спеціалістів стало більше, хоча рівень зарплати знизився. Також на велику зарплату не варто розраховувати студентам та спеціалістам-початківцям: їм в середньому готові платити щомісяця 9,5 тис. грн.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту