pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Гарно там, де нас нема? То ми їдемо до вас

 Вітчизняне МЗС, вже виказував занепокоєння такою трудовою міграцією, що невтримно перетворюється на міграцію звичайну

• докладніше

Не дайте шахраям ошукати себе на ринку праці: актуальні поради

  З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни близько третини українців втратили роботу. Цією ситуацією скористалося чимало шахраїв, які вміло грають на бажанні людей працевлаштуватися. Як вберегтися від цього, читайте актуальні поради від порталу «Пропоную роботу».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота над помилками


Кожен з нас має щось таке у своєму характері чи серед звичок, що неодмінно слід змінити або, навіть, позбавитись. Та найбільш прикре те, що більшість з таких «шкідливих рис» заважають нам ставати успішними, підкоряти кар’єрні сходи.

Неуважність – наприклад, така риса, що ніяк не скрасить навіть представників творчих професій. Коли мова йдеться про неуважність під час важливих засідань або таке ставлення до термінів виконання роботи, рано чи пізно, але зроблять свою «чорну» справу та ви отримаєте мітку такого ж кольору від керівництва або колег.

То ж, пам’ятайте, ким би ви не працювали, ваше вміння фокусуватися на головній задачі – суттєвий плюс до вашої «професійної карми».

Багатозадачність – вже давно не є ознакою вашої спорідненості із Цезарем. Доведено, що насправді «багатозадачними» може бути не більш ніж 2% людей. Мається на увазі, що вони дійсно спроможні до ефективного виконання різних завдань одночасно. Інші «аналоги» здатні узятися за багато справ, але зробити на 100%, їм вдається не більш ніж два види роботи.

Небажання навчатися та постійні апеляції до свого життєвого досвіду, також стають не в нагоді тим, хто намагається «зростати». Сучасний світ потребує постійного навчання, то ж «до гори» йдуть ті, для кого навчатися – добровільна та бажана справа.

Погано вплинуть на вашу кар’єру й такі приватні «фішки», як зайва самокритика, відсутність уміння казати «ні» там, де це доречно та перфекціонізм. Поруч із вами, колеги та керівництво завжди будуть відчувати дискомфорт, звичайно, інтуїтивно намагаючись позбавитись вашого суспільства.

Також, оточуючим вас людям важливо розуміти чого ви взагалі робите свою роботу? Та, борони Боже, якщо ви на кожному кроку даєте зрозуміти, як ви ненавидите те, що робите. Тоді, ярлик невдахи причепиться до вас на довгі часи, і про бажану кар’єру, можна буде лише мріяти.

 
p> Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту