pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Каждые 30 секунд страну покидает один украинец

И, снова эта трудовая миграция... 

• докладніше

"Ким бути?": актуальне національне питання України

Наразі, ситуація із безробіттям в Україні виглядає, прямо кажучи "так собі" 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ознаки того, що ваш колега – поганий працівник


 Ефективність на роботі подекуди залежить не лише від нас, а й від найближчих колег, з якими доводиться працювати в команді. Але як розпізнати поганого працівника? Розглянемо найважливіші ознаки поганих співробітників.

Він часто спізнюється.
Так роблять тільки по-справжньому відповідальні люди, адже вряди-годи кожен може спізнитися на роботу. Але поганий працівник робить це постійно, причому в нього завжди є «залізні відмазки», чому він спізнився.
Механічне виконання доручень.
Поганий працівник буде робити все на автоматі, щоб поменше «напрягатися2. Підвищення якості роботи і продуктивності – його мало цікавить. Головне – відбути певну кількість годин, а потім іти відпочивати і займатися власними справами. А з таким працівником, який не прагне більшого, важко добитися помітних результатів, якщо вам доведеться працювати з ним в одній команді.
Повільне виконання робочих обов’язків.
Поганий працівник нікуди не поспішає. Йому нецікаво розбиратися в тому, щоб оперативно виконувати покладені на нього обов’язки. «Робота не вовк, до лісу не втече» – одна з улюблених приказок лінивого працівника. А лінивий працівник – синонім до поганого працівника. Та й завжди приємно працювати з тямущими людьми, які швидко все схоплюють і не менш швидко приступають до роботи. Енергійність, до речі, теж заразлива, як і позитивні чи негативні емоції. Біля енергійної людини й собі захочеться попрацювати енергійніше.
Поганий працівник любить відпрошуватися.
Оскільки таким працівникам не цікаво перебувати на робочому місці, вони схильні відпрошуватися з роботи з найменших причин. В багатьох випадках такі причини можуть бути досить надуманими.
Поганий працівник займається не тим, чим треба.
Поганий працівник буде більше перейматися плітками в офісі, ніж виконанням поставлених керівництвом завдань. Можливо, інколи мотиви в такого працівника можуть бути навіть дуже благородними – наприклад, борець за справедливість, який бігом наведе порядок – але це не його сфера обов’язків, і наведення порядку лежить на плечах інших працівників, вищих за рангом.
Поганий працівник часто помиляється.
Таким працівникам зазвичай присутня неуважність і розхлябаність, яка веде до постійних помилок в роботі. Колеги іноді закривають на такі речі очі, допомагають і прикривають від начальства. Але такою допомогою не потрібно зловживати, щоб людина не почала нахабніти. Пам’ятайте про це кожного разу, коли такий працівник попросить його прикрити.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту