pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Долаїмо творчу кризу

 Можливо, ці прості поради від психологів, зможуть допомогти вам швидко вийте з цього неприємного стану

• докладніше

Хто найбільш затребуваний цієї осені

Напередодні приходу зими (принаймні календарної), можна впевнено казати, що цієї осені, найбільш затребуваними були саме наступні робітники

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи потрібен Україні чотириденний робочий тиждень?


 Подібні питання хвилювали людей раніше; це питання хвилює багатьох українців навіть під час війни. А в умовах повномасштабної війни російської федерації проти нашої країни до цього питання додався ще такий аспект – якщо робочий тиждень можна зменшити до чотириденного, це ж зайвий день можна витратити на інші корисні справи. На волонтерство, приміром. Чи на допомогу переселенцям. Як вважаєте?

Так чи інакше, але в цивілізованому світі все більше країн починають експериментувати із впровадженням чотириденного робочого тижня. Сучасний світ починає осягати нову для себе реальність: працювати більше годин зовсім не означає працювати продуктивніше та ефективніше. Так, з березня 2021 року Іспанія розпочала експерименти із меншим за тривалістю робочим тижнем, а цього літа низка британських компаній також вирішили розпочати безпрецедентний для Британії експеримент – впровадження чотириденного робочого тижня без втрати заробітної плати для працівників.
Що цікаво, в експерименті забажали взяти участь компанії з різних галузей – банківська справа, готельний бізнес, сфера догляду та навіть анімаційні студії. Згідно експерименту, компанії обіцяють платити працівникам 100% колишньої зарплати, але з умовою, що продуктивність праці буде збережена. Що цікаво, експеримент триватиме пів року, в ньому візьмуть участь у тис. працівників.
Чи потрібен Україні чотириденний робочий тиждень? Можливо, під час війни недоцільно піднімати такі питання, але глобальний тренд на зменшення тривалості робочого тижня рано чи пізно прийде в Україну. Ед Сігел, генеральний директор компанії Charity Bank, яка бере участь в експерименті, вважає таку тривалість робочого тижня цілком обґрунтованою в постпандемічному світі. Ось його пряма цитата: «Концепція п'ятиденного робочого тижня XX століття більше не підходить для бізнесу XXI століття». І дійсно, наш світ ще в багатьох моментах намагається наслідувати бізнес-моделі ХХ століття, в той час як у нашому ХХІ столітті стан справ у багатьох сферах нашого життя вже давно змінився. В кінцевому підсумку, вирішувати тільки нам, усім разом взятим українцям – чи зможемо ми працювати на день менше, у вихідний день приділяючи час своєму власному розвитку та іншим корисним справам – але в той же час щоб продуктивність нашої праці лишалася на такому ж рівні, як і під час п’ятиденного робочого тижня. Це реально, це можливо.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту