pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Кибербезопасность стала крайне востребованной отраслью

 Рассчитанное на полный рабочий день обучение, будет длиться на протяжении пяти месяцев. Занятия будут проводить как украинские, так и зарубежные специалисты мирового уровня. Все обучение будет проводиться на английском языке.

• докладніше

Які улюблені заняття на пенсії можна перетворити на джерело доходу?

 В Україні небагато знайдеться пенсіонерів, які були б задоволені розміром своєї пенсії. Відтак, для більшості літніх людей постає питання – які улюблені заняття можна перетворити на джерела доходу? Розглянемо декілька нескладних варіантів.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які професії затребувані в Києві цього літа?


 Як свідчить статистика, наразі в столиці на одну вакансію претендує 10 безробітних. А оскільки ситуація в різних галузях відрізняється, пропонуємо вам з’ясувати, які професії найзатребуваніші в Києві цього літа.

Якщо поглянути на столичний ринок праці за видами діяльності, то найбільше вакансій спостерігається в таких сферах:
  • Адміністративне обслуговування (17% вакансій),
  • Охорона здоров’я (15%),
  • Сфера освіти (13%),
  • Підприємства переробної промисловості (12%),
  • Гуртова та роздрібна торгівля (9%).
 
Якщо говорити про робітничі професії та спеціальності, Київський міський центр зайнятості подає наступну інформацію. Найбільше затребувані слюсарі, електромонтери, маляри, а також електрогазозварники та робітники з розряду «майстри на всі руки», які й змурувати зможуть, і стяжку зробити, і всі інші важливі роботи з комплексного обслуговування та ремонту будівель.
Хто ще цього літа має непогані шанси влаштуватися в Києві на роботу?
Окрім перерахованих вище спеціальностей. Непогані шанси на працевлаштування мають педагоги, лікарі та фармацевти, інженери та економісти. Водії теж затребувані – втім, як і завжди. Серед інших затребуваних наразі професій назвемо фрезерувальників, токарів та операторів верстатів з програмним управлінням, трактористів та машиністів.
Якщо ви плануєте потрапити в Києві на роботу, зверніть також увагу на брак вихователів та соціальних працівників, прибиральників та вантажників, підсобних працівників, швачок та кухарів.
Що цікаво, найбільші вакансії на посади службовців та керівників (на кожну таку вакансію претендує кілька десятків людей). Те саме можна сказати про технічних спеціалістів, а на вакансії працівників сфери торгівлі та послуг теж спостерігається чималий конкурс – десять людей на одне місце. За видами економічної діяльності найбільший конкурс на одне вільне робоче місце спостерігається у сферах постачання електроенергії, фінансової та страхової діяльності, інформації й телекомунікації, розміщення й харчування та у будівництві.
Якщо ви маєте освіту бухгалтера, маєте в цій сфері чималий досвід – без роботи в столиці теж не залишитеся. Гостра нестача спостерігається також серед менеджерів різних спеціалізацій, продавців-консультантів, адміністраторів. Тому якщо перебуваєте в пошуках роботи в Києві, сміливо купуйте щотижневик «Пропоную роботу» і обирайте підходящу вам вакансію.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту