pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Выгодно ли часто менять работу?

Молодые люди, просматривая вакансии по работе — нередко заинтересовываются интересными предложениями с целью сменить работу. Только вот выводы о работе из объявления спешить делать не стоит. Все обычно не так как написано.
 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Різдвяні" новини світу праці


 Свято нового року наближається невмолимо й у світі праці все більше трапляються різні дива.

Наприклад, опитування робітників та роботодавців України про відношення до наявності новорічних премій, продемонстрували дивовижні результати. У той час, коли наймані робітники у більшості навіть, не сподіваються на отримання новорічних премій та інших грошових подарунків «під ялинку», майже половина опитаних роботодавців збираються виплачувати премії до Нового року.

Ну, чим не різдвяний подарунок?

На далеких берегах Туманного Різдвяного Альбіону, маркетологи з одної агенції запровадили «дні похмілля», як не аби яку приманку у залучанні до роботи в компанії представників покоління «міленіалів».

Розуміючи тонку натуру представників цього неоднозначного покоління та намагаючись заохотити останніх до плідної співпраці, керівництво агенції встановило незвичний гнучкий графік з можливістю для співробітників працювати вдома у той час, коли вони відчувають таку необхідність. Наприклад, у випадках…сильного похмілля.

Тож демократія крокує світом не оминаючи й ринок праці багатьох країн.

А у японській столиці компанія-гігант громадського харчування відкрила ресторан у якому живих офіціантів геть поміняли на роботів. Кажуть, що вони поки що справляються з такою роботою, чим не дуже задоволені місцеві професійні спілки працівників сфери обслуговування.

Отакий подарунок для робітників країни Сонця, що Сходить, хоча Різдво там також святкують.

У незвичному рейтингу, переможцем стала відома компанія «Apple». Саме цей роботодавець за останні кілька років зумів розмістити рекордну кількість вакансій. Наразі для роботи у різних напрямках ця компанія потребує не більш ніж … 5 280 спеціалістів. Щодо минулого року, то тільки за цей період (між 2018 та 2019 рр) кількість пропозицій зросла на 530 посад.

Появу нових робочих місць пов’язують із розширенням компанії та популярністю всіляких додатків, що вона виробляє. Наприклад, один тільки музичний стрімінговий сервіс від компанії «Apple» вже давно лідирує серед користувачів її продукції в світі.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту