pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Украине стартует социальный проект

 Министерство социальной политики Украины профинансировало проект, стартующий сразу в шести регионах сраны.

• докладніше

Як зробити так, щоб робота приносила і задоволення, і заробіток?

  Розглянемо деякі постулати продуктивних людей. Чому продуктивних? Якщо хочете, щоб робота приносила і задоволення, і пристойний заробіток, потрібно набути таку навичку, як продуктивність.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Основні повсякденні правила успішних жінок


 Давайте поговоримо про те, якими повинні бути основні повсякденні правила успішних жінок. Навіть в такий складний час, як зараз, можна і потрібно досягати успіху. І нашим ворогам на зло, і для зміцнення нашої держави.

Розплановуйте свій тиждень
Найкраще займатися плануванням нового тижня на вихідних. Але робити це потрібно ненав’язливо, поміж домашніх клопотів та інших справ, якими ви займаєтеся в суботу та неділю. Якщо є приблизний робочий і творчий розпорядок на цілий тиждень, ви матимете чіткі уявлення того, який обсяг роботи потрібно зробити. Навіть якщо в якийсь день вам доведеться внести корективи, ви зможете підкорегувати наступні робочі дні: в один день попрацюєте більш наполегливо, а наступного дня дозволите собі відпочинок. Пам’ятаємо, що важить якість роботи, а не кількість затраченого на неї часу.
Стежите за своїм сном
Для жінки важливо виглядати свіжою і виспаною. Якщо чоловікам в цьому плані куди легше, то для жінок це справжня трагедія, якщо вона прокидається вранці невиспаною і бачить темні кола під очима. А втома та в’ялість аж ніяк не входять в базові повсякденні правила для успішних жінок.
Звичайно, найкращий варіант – це придбати смарт-годинник або фітнес-браслет, щоб відстежувати показники сну. І якщо ви зауважуєте у фітнес-програмці, що сон бажає кращого, в цей день ви ставите собі за правило лягти раніше. До півночі. Або ще краще – до 23 год. Адже звідки взяти енергію на успішні подолання труднощів, якщо регулярно не висипатися?
Сюди можемо додати також відстежування раціону, кількості випитої води, газованих напоїв, чаю та кави. Повірте, це зовсім нескладно. А результат не заставить себе чекати.
Приймаєте і долаєте нові виклики
На будь-якій роботі можна закостеніти і перестати розвиватися. Але одне з повсякденних правил успішних жінок – це йти на роботу з таким настроєм, що сьогодні дізнаєтеся щось нове. І успішна жінка не тільки на словах, а й на ділі, притримується цього правила – щодня дізнається щось нове, розвивається і допомагає розвиватися іншим людям. В наш час особливо важливо підтримувати один одного, всіляко допомагати і об’єднуватися, погоджуєтесь?
Успішні жінки, як ніхто інший, чудово вміють це робити. Беріть і собі на замітку ці чудові установки, гаразд? А ви які б ще рекомендації додали до нашого списку основних повсякденних правил успішних жінок?
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту