pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Ні ейджизму", але...

 Невгамовні вчені вирахували, що існує певний вік, який сміливо можна називати «золотим» віком будь-якого працівника

• докладніше

Поради, щоб швидко працевлаштуватися

 Коли певний час перебуваєш на стадії безробіття, працевлаштуватися хочеться швидко і без проблем. Але як це зробити? Давайте розглянемо поради, які допоможуть швидко знайти роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

На які вакансії запрошують українців роботодавці Польщі та Чехії?


 Якби громадянам України випала нагода виїхати за кордон просто зараз, близько 40% скористалися б цією можливістю. Про це свідчать дані опитувань. І це бажання значної частини українців корелює з бажанням польських та чеських роботодавців наймати робітників з-за кордону, причому ми говоримо про роботу на постійній основі, а не сезонні підробітки. Навіть пандемія COVID-19 не надто вплинула на трудову міграцію українців до сусідів, тому давайте розглянемо, які гарячі вакансії пропонують закордонні роботодавці просто зараз.

Для цього зайдемо на сайт jobs.ua у розділ Робота за кордоном. У віконечку сортування виставимо «За 7 днів» і поглянемо на результати. 
Компанія «USPI WORK» пропонує роботу сварщика напівавтомата. Зарплата – 57 тисяч грн., хоча її розмір може бути більшим, якщо працювати понад норму). Що цікаво, сертифікат сварщика не вимагають, але досвід роботи в цій сфері повинен бути. Приймають на роботу по біометрії, візі, карті поляка і т.д. Пропонують комфортні умови проживання (по 3 людини в кімнаті у їхньому готелі), повний робочий соцпакет від ZUS (можливість безкоштовно звертатися за допомогою до лікарів та у шпиталі Польщі), пенсійний та соціальний внесок за вас щомісяця сплачує роботодавець.
Привабливу вакансію з солідною зарплатою – 72 тис. грн. – пропонує компанія «Рanasonic», яка запрошує на виробництво в Чехію спеціаліста-інженера. Якщо ви впевнені, що упораєтеся з пропонованими у вакансії обов’язками, компанія за свій рахунок оформить документи, компенсує візові збори і оплатить ваш проїзд в Чехію. Оформлення трудової карти – на 2 роки, і за ці 2 роки роботи у відомій компанії з виробництва аудіоапаратури, яка поставляє аудіо обладнання для всесвітньовідомих автомобільних компаній (Toyota, VW, Audi, Honda, Suzuki, Porsche, BMW) ви напрацюєте колосальний практичний досвід. Серед інших переваг даної вакансії – комфортні умови роботи і проживання, оплачувана відпустка на 25 днів, надбавки за нічну зміну, за роботу у вихідні дні та понаднормові (25% надбавки у всіх перелічених випадках).
Як бачимо, на сайтах працевлаштування, таких як jobs.ua, можна відшукати гарячі актуальні вакансії в Польщі та Чехії. Але вважайте, що найбільш затребуваними є спеціалісти в області будівництва, перевезень, та в якості робітників на заводи і фабрики з виробництва різноманітної продукції, від продуктів харчування до промислових товарів.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту