pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Мінімалка" плюс, "офіціалка" мінус...

 З боку експертів чутно, навіть, про новий «наступ на малий та середній бізнес»

• докладніше

Кожен десятий абітурієнт в нашій країні – майбутній айтівець

 Портал «Пропоную роботу» недаремно останнім часом багато писав про перспективи ІТ-галузі. Яскравим підтвердженням цьому факту виступає дослідження компанії «GlobalLogic», яка нещодавно здійснила масштабне опитування серед цьогорічних абітурієнтів. Виявилося, що кожен 10-й першокурсник 2022-2023 навчального року хоче стати ІТ-фахівцем.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Фріланс – гідний напрямок сьогодення


Криза, що спіткала світову економіку, як загалом, так й окремо, по національних ринках праці, обумовила зменшення заробітків майже на усіх рівнях та напрямках людської діяльності. Популярність віддаленої роботи, спочатку призвела до стрімкого зростання доходів професійних фрілансерів та аутсорсингових компаній. Проте, падіння глобального ринку аутсорсингу останніми місяцями, завдяки послабленню карантинних заходів геть по всіх країнах світу, мало б «врізати» й доволі високі гонорари професіоналів, які працюють на фрілансі.

Принаймні, ще навесні, у березні поточного року, згідно з численними соціологічними опитуваннями, загалом, близько 32% респондентів-фахівців відзначили зниження попиту на свої послуги.

Але, саме доходи фрілансерів пішли в ріст, нібито не помічаючи суттєве зниження попиту на послуги компаній та спеціалістів, що надають їх в якості аутсорсингу.

Враховуючи данні останніх досліджень, експерти ринку праці впевнено демонструють, що 50% (рівно половина) українських фрілансерів, які виконують замовлення європейських клієнтів, у вересні 2020 відзначили, що вже з весни, з того самого березня поточного року, відчували невелике зростання попиту на послуги, які вони пропонують. Принаймні, в більшості обсяги заказів не зменшувалися, навіть на тлі поширення світом пандемії коронавірусу.

Факт підтверджений результатами дослідження міжнародної платіжної платформи «Payoneer», яка найчастіше використовується фрілансерами та роботодавцями віддалених спеціалістів для оплати/отримання гонорарів за виконану роботу. Серед опитаних вітчизняних фрілансерів, які працюють із замовниками-резидентами Сполучених штатів Америки, 56% українських респондентів, відзначили суттєве зростання обсягів замовлень та стабільність «до карантинного» обсягу у найбільш «тихі» місяці.

Заснована на короткострокових контрактах або неформальних домовленостях локальна «гіг-економіка» не вплинула суттєво й на фрілансерів, які співпрацюють суто з вітчизняними замовниками. Стабільність в об’ємах замовлень та виплатах гонорарів за працю, майже не похитнулася та лише деякі українські фрілансери відчули невеликий короткочасний вплив спаду роботи, приблизно у період з квітня по травень поточного року. Вони зазначили, що їх доходи впали на 4%, проте, вже в червні виросли на 3%.

Загалом, в березневих опитуваннях, близько 32% фахівців-респондентів досліджень відзначали зниження попиту на свої послуги, при 53% фрілансерів, які впевнено очікували зростання замовлень у найближчому майбутньому.

А, вже у період з березня по липень цього року, майже усі опитані фрілансери відзначили зростання доходів, загалом, приблизно на 28%.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту