pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Куда сегодня едут работать украинские трудовые мигранты

 Отдельное влияние на принятие решения в какой стране работать, на мнение людей оказывают и такие дополнительные факторы, как социальное обеспечение, возрастной ценз, общие условия проживания в стране

• докладніше

Вивчаємо англійську самостійно, без репетитора: практичні поради для будь-якого віку

 Незалежно від того, скільки вам років і де ви працюєте – в офісі чи касиром у супермаркеті, ви можете почати вивчати англійську просто зараз. На серйозному рівні, без репетитора та, відповідно, фінансових витрат на нього.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

З бородою чи без неї?


 Борода та вуса можуть завадити людині у побудові власної кар’єри.

До таких невтішних для бородаїв висновків прийшла група психологів з Флориди, які досліджували вплив зовнішнього виду людини на формування думки про неї.

«Хіпстер рух» та брутальна чоловіча зовнішність знаходяться зараз на самому пику моди й тому чимало молодих та, навіть, зовсім юних представників чоловічої статі залюбки відрощують «другорядні статеві ознаки» на своєму обличчі.

Але, така жага до вигляду «справжнього мачо» може зіпсувати людині майбутній успішний кар’єрний шлях. Наразі, ці побоювання підтвердили дослідження, які були проведені у групі, що складалася з 1 000 добровольців.

Вчені показували піддослідним різні фото людей та намагалися з’ясувати хто з зображених на фото викликає довіру до себе.

Виявилося, що більшість учасників тестової групи надають перевагу тим з чоловіків, хто гладенько поголений аніж  власникам шикарних вусів та борід. На думку учасників експерименту, бородаті обличчя виглядають більш «агресивними та холодними» та не викликають певної довіри. У той час, чоловіки на фото, що були ретельно поголені викликали максимум довіри та позитивні відчуття.

Керівник групи психологів–дослідників Марк Фетчері вважає, що результати їх експерименту можуть допомогти людям, які шукають роботу. Фанати бородатих обличь мають обрати, що для них важливіше: звичний зовнішній вигляд або працевлаштування, та хоча б, на деякий час позбутися борід та вусів.

До речі, Jobs.ua з’ясував, що результати цього дослідження збігаються із даними, що були отримані ще у 2009 році. Саме у той час, опитування серед рекрутерів довело, що шукачі роботи, які мають бородаті обличчя, вважаються ними менш акуратними, ніж ті, хто добре голиться.

Публікація результатів досліджень Фетчері викликала ні аби яку реакцію серед читачів. Багато хто з них не погодився до такого ставлення до зовнішнього вигляду людини, бо вважають це – особистою територією, посягання на яку – нетолерантній прояв.

У соцмережах, навіть проскочив заклик відвідувати співбесіди тільки при наявності бороди, щоб довести таким чином, що роботодавці мають звертати увагу суто на професійні якості шукачів а не на їх вигляд.

Перевірити це можна хіба що експериментально, спробувавши відвідати співбесіду «із бородою» а потім без неї. Якщо ви здатні до експериментів – у добрий час. Можливо ваші власні висновки зможуть змінити думку більшості рекрутерів.  

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту