pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Розподіл заробітків у фріланс - сфері під час карантину

 В умовах обмежень, запроваджених карантином, заробіток фрілансерів, наразі, розподілився наступним чином

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Поради, як школярам та їхнім батькам не помилитися з вибором майбутньої професії


 На вулиці – липень, а це означає, що новий сезон вступної кампанії розпочався. Ця стаття адресована передусім тим школярам та їхнім батькам, які досі не впевнені, яку саме професію обрати.

Пам’ятаєте, як було в дитинстві? «Ким хочеш стати?», допитувалися дорослі, а ви без вагань відказували: «Продавцем морозива (поліцейським, вчителькою). І якщо в маленьких дітей дуже прості та зрозумілі відповіді, то з підлітками не завжди так буває. З віком вподобання дитини змінюються, і та професія, яка викликала в неї інтерес ще декілька років тому – зараз може втратити свою привабливість.
То яку професію обрати, як не помилитися з вибором?
У вас ніколи не виникне подібних питань, якщо ви перебуваєте зі свою дитиною в дуже близьких, довірливих стосунках. Ви знаєте тоді про її захоплення, інтереси, і вже виходячи з цього, ви зможете дати своїй дитині декілька важливих порад, на яку професію чи професії їй варто звернути увагу. Якщо ж батьки зовсім не знають своєї дитини-підлітка, не знають її справжніх захоплень та вподобань – в такій ситуації, ясна річ, важче зрозуміти, яку професію обрати, щоб не помилитися з вибором.
Що робити, якщо ваша дитина хоче йти вчитися на якусь професію, а ви вважаєте інакше?
Можуть трапитися і такі розбіжності, коли батьки вважають, що сину чи доньці варто обрати ось цю професію, а їхня дитина вважає інакше. Для початку вам слід зрозуміти, що ви повинні поставитися з повагою до вибору своєї дитини. По-друге, запропонуйте не робити остаточні висновки і пройти профорієнтаційні тести на інші професії. Підготуйтеся до цієї розмови заздалегідь, тобто підшукайте в світовій павутині цікаві факти про ту чи іншу професію, профорієнтаційні тести тощо. Можливо, ознайомлення з підібраним вами матеріалом підштовхне вашу дитину до перегляду своєї думки.
І наостанок: ви точно не помилитеся з вибором актуальної професії, якщо звернете увагу на професії, пов’язані з ІТ-сферою. Адже чимало професій, які гарантують комфортний і перспективний вхід в ІТ, не пов’язані як з математикою, так і з програмуванням. В сфері ІТ є багато супутніх професій, тому, віддаючи свого школяра на менеджмент чи економічний факультет, ви відтепер знатимете, що навички цих професій теж будуть потрібні в ІТ. Творчим людям припадуть до смаку «творчі» професії ІТ-сфери – наприклад, дизайн. Словом, місце в ІТ-сфері знайдеться кожному, хто готовий докласти зусиль і має бажання постійно розвиватися.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту