pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Київські медики отримають додаткові виплати

 Ще на початку грудня мер Києва Віталій Кличко звернувся з подібною ініціативою до Київради, а вже 7 грудня її підтримали 95 депутатів. Про цю приємну для столичних медиків звістку вже сповістили на сайті КМДА.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Пенсії в Україні – що зміниться з грудня та нового року?


    Вслід за збільшенням прожиткового мінімуму, з 1 грудня зросте також мінімальна пенсія. Так, її зростання буде практично непомітним для пенсіонерів, які її отримують, адже вона збільшиться всього лиш на 80 грн (з 1854 до 1934 гривень).

    Але це ще не всі зміни в пенсійному законодавстві найближчим часом. Подамо їх для зручності у вигляді списку:
  • Хто має понаднормовий стаж, теж отримає доплату;
  • Для пенсіонерів віком від 65-ти років теж збільшиться розмір пенсії, а саме – 2600 гривень. Але тільки для жінок, які мають стаж 30+ років, і для чоловіків, стаж яких становить 35+ років;
  • Найбільше виграють пенсіонери, які отримують максимально можливу пенсію. Їхня пенсія збільшиться майже на тисячу гривень – з 19 340 до 270 гривень. Але такі виплати будуть доступні тільки тим українцям, стаж яких нараховує більше 35-ти років, а їхня зарплата до виходу на пенсію значно перевищувала розмір середньої зарплати в Україні. Зауважимо, що в нашій країні пенсію більше ніж 10 000 гривень отримують 433,5 тис. осіб, що в кількісному відношенні складає 3,9% від усієї кількості українських пенсіонерів;
  • В наступному році також планується підвищення мінімальної пенсії – з 1 липня та 1 грудня, адже в проєкті державного бюджету на 2022 рік заплановано дворазове підвищення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Зростає прожитковий мінімум – зростає розмір пенсій, хоча зростання для більшості пенсіонерів, на превеликий жаль, практично не відчується.
    Не будемо також забувати, що в Україні триває підготовка до пенсійної реформи. У Міністерстві соціальної політики мають намір на законодавчому рівні закріпити накопичувальні пенсії для медиків та працівників поліції. Для нашої країни – це новаторський проєкт, який, до речі, уже розроблений та узгоджений з МВС та МОЗ. Після «експерименту» на медиках та поліцейських Мінсоцполітики планують впровадити досвід накопичувальних пенсій для педагогів, військових, соціальних працівників.
    В міністерстві вважають, що можливість накопичити достойну пенсію послужить додатковою мотивацією для українських громадян. Розрахунки спеціалістів міністерства показують, що додаткові відрахування із заробітної плати працівника та з його роботодавця – по 2% відповідно – через 35 років стажу «перетворяться» в цілком пристойну пенсію. Але якщо почати відкладати на пенсію не в 20 чи 25, а в 50 років, надбавка до пенсії буде значно скромнішою.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту