pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шукаєш віддалену роботу - розумій ризики

 Хочемо, ще раз нагадати основні рекомендації, щодо безпечного пошуку роботи, зокрема віддаленої

• докладніше

Війна позбавила роботи більше половини українців

 Право на безпечну працю – невід’ємне демократичне право кожної людини в світі, якого нас зараз позбавляє сусідня держава, що розв’язала на території нашої країни кровопролитну війну. Як свідчать результати нещодавно проведеного опитування, 53% українців, які мали роботу до війни, наразі не працюють.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працевлаштований машиною


Швед Андерс Орнхед став першою у світі людиною, яка була працевлаштована цифровим «співробітником» HR відділу муніципалітету міста Уппландс-Бру.

Tengai, а саме так й звуть робота-ейчара - високотехнологічна машина, яка почала роботу на такій важливій посаді, та яка, по справжньому уособлює реальний початок «ери майбутнього».

Щасливчик Андерс у захваті від співбесіди із роботом, після якої він отримав пропозицію обійняти посаду цифрового координатора у муніципалітеті. При цьому, перший протеже штучного інтелекту, зауважує про деякі «складнощі» з якими може стикатися людина у такому спілкуванні.

Наприклад, шведа трохи «напрягло» те, що по екрану із зображенням привітливого обличчя не можливо відгадати, чи то правильно кандидат відповів на запитання або які емоції взагалі він викликає у співрозмовника. Така «покерна» без емоційність заставляє людину нервувати та може привести до скоєння помилок під час опиту. До речі, Tengai створено у вигляді бюста людини без ознак статі, з екраном на передній поверхні «голови», на якому проецируються «обличчя, що мають доброзичливий вигляд».

Виробники роботу з технологічної компанії Furhat Robotics, натомість, дуже задоволені відсутністю у машини емоційних проявів. На їхню думку, таким чином робото зможе відбирати кандидатів, спираючись, суто на їх професійні навички. Тож, такі прояви, як расизм, ейджизм або сексизм, від яких потерпає сучасне суспільство, Tengai не властиві, також, на думку штучного інтелекту не може вплинути поганий настрій чи хворобливість.

Цікаво, що багатьох коментаторів цієї новини у соціальних мережах, більше турбує сам факт того, що їх майбутнє буде вирішувати машина, як й те, що робот, взагалі, «зайняв» робоче місце, яке могло дістатися людині.

Ну, якщо насправді, то враховуючи вдалий тест одного з американських банків, який впевнено віддав би роботу креатора слоганів та рекламних виразів, іншому представнику штучного інтелекту або експерименти британських ЗМІ із роботами-журналістами, побоювання коментаторів «з народу» не здаються такими й вже зайвими.

Прогрес крокує планетою надто швидко, щоб сподіватися на його гальмування, й той факт чи буде потрібна людина у якості спеціаліста в багатьох сферах діяльності, все більше залежить від неї та тих знань, які вона буде мати. Треба поміркувати про це серйозно, бо від цього, вже у найближчому майбутньому. Буде залежати людська спроможність заробляти собі на життя. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту