pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Четыре с половиной миллиарда долларов США..."

 При этом, тревогу вызывает и увеличивающийся миграционный поток, при котором, доля «гостарбайтеров» среди населения возрастной категории 15-70 лет, выросла до 8%

• докладніше

Закон 768-IX: сподівання на нові робочі місця

 Аналітики ринку праці сподіваються, що прийняття цього закону зможе забезпечити чималу кількість нових робочих місць

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навчання ІТ-спеціальностям для всіх охочих – новий проєкт Мінцифри


 Міністерство цифрової трансформації планує за допомогою освітнього проєкту IT Generation навчити тисячу українців ІТ-спеціальностям. Це для початку – тисячу. На другому етапі проєкт планують масштабувати, збільшивши кількість «студентів» до двох тисяч людей. А далі – ще один етап масштабування, коли в проєкт вже будуть залучені десятки тисяч людей. Амбітно звучить? Ще б пак! Давайте довідаємося, що ще відомо про амбітний проєкт від Мінцифри.

Михайло Федоров, який очолює Міністерство цифрової трансформації, під час анонсування проєкту зауважив, що підібрані найкращі школи, які навчатимуть українців ІТ-спеціальностям. Причому як офлайн-школи, так і онлайн.
Як організовується майбутнє навчання? Процедура наступна: школам, підібраним Мінцифри, надходять заявки від українців, які не мають досвіду роботи в ІТ. Вони проходять співбесіду і вже тоді зараховуються на навчання. Оплачувати їхнє навчання будуть партнери проєкту, наголосив міністр цифрової трансформації.
Який головний критерій відбору?
Головний критерій відбору на навчання, як не дивно – відсутність освіти та досвіду в ІТ-сфері. До слова, компанії, які прагнуть долучитися до проєкту, можуть подавати заявки з початку липня. Саме ж навчання розпочнеться аж у серпні. Втім, ще недовго лишилося чекати, чи не так? І взагалі – наскільки така ініціатива Мінцифри виявиться дієвою на практиці, дізнаємося вже восени.
А ми нагадуємо, що на порталі «Пропоную роботу» в червні з’явилася добірка статей, присвячених темі програмування. Додаємо на них посилання, щоб вам не довелося їх довго шукати:
Ви готові стати «світчером»?
Світчер – це людина, яка починає перевчатися на іншу спеціальність. А оскільки Мінцифри стверджують, що на ринку ІТ відчувається брак спеціалістів, чимало українців, які бажали перейти в ІТ, отримають таку можливість. Зрештою, про самоосвіту теж не забуваємо – на YouTube є чимало якісного контенту, щоб вивчати як майстерність створення сайтів, так і різні мови програмування.
Бажаємо вам удачі, якщо ви надумали стати «світчером»!
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту