pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Сложный выбор: работа по специальности или высокооплачиваемая?

 Период поиска работы – отличное время, когда вы можете определится с дальнейшей вашей судьбой и профессиональным выбором. Так как ваша специальность может быть применена во многих сферах деятельности, то вы можете воспользоваться случаем и отправить резюме на многие вакансии. Конечно, большинство из них отсеют специалистов, которые никогда не работали в их отраслевой сфере, но многие готовы обучать и взращивать специалистов для компании. Поэтому пробовать никогда не поздно, а даже нужно.

• докладніше

Більше, ніж в два рази: в країні зафіксували зростання зарплати

Маємо гарну новину про реальні зарплати в деяких сферах діяльності в Україні 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як адаптуватися до нової роботи без стресу (частина перша)?


 Ви отримали нову роботу? Вітаємо, це чудова новина. Але тепер перед вами постає інше завдання – як адаптуватися на новій роботі без зайвого стресу? Адже клопотів на новому робочому місці і без того вистачатиме.

Бути новачком – нелегке завдання.
Ви приходите на нову фірму, компанію, підприємство. Тут нові правила, нові люди, незнайоме вам оточення. Так, бути новачком – нелегко, але візьміть собі на озброєння викладені нижче поради, щоб гідно адаптуватися в новому для себе колективі.
Не нехтуйте цими порадами, поставтеся до них відповідально. Як мине перший тиждень на роботі – успішно чи не дуже – багато в чому залежить від вас. Звичайно, від ваших майбутніх колег, начальства та роботодавця теж багато чого залежатиме, але передусім – від вас самих.
Гайди, інструкції, мануали – навіщо?
Перший тиждень приділіть вивченню різноманітних інструкцій, рекомендацій та усіх тих настанов, які дозволять вам впевнено почуватися на новому робочому місці. Перший тиждень – за передусім адаптація, а не повноцінна робота. Звичайно, робочі обов’язки теж, швидше за все, виконувати доведеться. Але перед виходом на роботу ви повинні налаштувати себе на те, що в свій перший робочий тиждень вам доведеться повикладатися на повну. Можливо, взяти якусь документацію додому, щоб вивчити принцип роботи того чи іншого механізму, рекомендації щодо поводження з технічною документацією тощо.
Занотовуйте свої питання та ідеї.
Питаєте, навіщо це робити? А як запам’ятати усі ті питання та ідеї, які відвідуватимуть вас в процесі адаптації до нової роботи? Ввечері, вже після роботи – або в будь-який вільний час, якщо у вас інший графік роботи – аналізуйте ваш черговий робочий день. Не зайвим буде відповісти на ряд запитань:
  • Що ви зробили сьогодні успішно?
  • Що вам вдалося, а що – ні?
  • Яку область знань вам потрібно терміново підтягнути, а з якими знаннями та скілами у вас все гаразд?
Але це загальний блок питань. Далі проаналізуйте якісь специфічні моменти, які пов’язані саме з конкретною обраною сферою діяльності. В менеджерів з продажів – своя специфіка, в касирів у супермаркеті – своя. І так далі.
І тут ми плавно переходимо до наступного пункту.
Активно ставте питання своєму наставнику, начальству чи ментору.
Ніколи, повторюємо, ніколи не бійтеся ставити питання чи уточнити якийсь момент. Ніколи не думайте про те, що ваше питання може бути глупим чи примітивним. Для вашого боса це, можливо, й так. Але аж ніяк не для новачка, який ще не встиг відпрацювати свій перший місяць. Досвідчені начальники чудово це розуміють, тому з готовністю відповідають на всі питання новачків і дають усі необхідні рекомендації.
Продовження – в наступній статті.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту