pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как помочь работе, не работая

 Работоспособность повышают мечтания, занятия ерундой и попытки сделать то, что не выходит, еще хуже...

• докладніше

Вакансія наглядач маяка

 Вакансія дійсна до квітня поточного року. Саме у цей період, чинні наглядачі маяка готові передати ключи від нього своїм наслідувачам. Усім зацікавленим щодо цієї вакансії треба писати на офіційну сторінку маяка, що є у соцмережі Фейсбук

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Біла Церква та Одеська область – які нові виробництва з’являться там?


 Попри непрості часи для нашої країни, економічний розвиток усіх галузей промисловості не повинен припинятися ні на мить, чи не так? Приємно, що чимало інвесторів не планують полишати Україну в 2022 році, радше навпаки – вони активно інвестують кошти в нові виробничі потужності. 

Так, компанія «Маревен Фуд Україна», яка виробляє локшину швидкого приготування Rollton (і не тільки), збудує ще один завод в Білій Церкві. Нагадаємо, що один такий завод був збудований ще в 2011 році, він щороку сплачує в бюджет міста чималі податки. Ця компанія є дочірнім підприємством міжнародного холдингу «Маревен Фуд Холдінгс Лімітед», капітал якої на сто відсотків складається з в’єтнамсько-японських інвестицій. В будівництво нового заводу планується вкласти 70 млн. доларів. Таку інформацію оприлюднила Галина Янченко, секретарка Національної інвестиційної ради та народний депутат України.
Передбачається, що площа заводу становитиме 16 гектарів. І весь цей величезний комплекс складатиметься зі складів та офісів, буде також створено центр розробки нової продукції. Виробнича потужність дозволить виробляти близько 160 тонн продукції щорічно. Що важливо, сімдесят відсотків сировини та матеріалів будуть українськими. Щоб такий величезний комплекс працював на повну потужність, буде створено понад тисячу робочих місць – а це, зауважимо, вдвічі більше працівників, ніж на першому заводі. Зрозуміло, що створення ще одного масштабного виробництва вплине на соціально-економічний розвиток міста і регіону в цілому, тож жителі Білої Церкви мають причину, щоб порадіти.
І про Одеську область.
Ще наприкінці січня Антимонопольний комітет України видав дозвіл на придбання французькій інвестиційній компанії «SAS Investcompagnie» агропідприємства з Одеської області. Це товариство з обмеженою відповідальністю «Савранський завод продовольчих товарів», сфера діяльності – вирощування зернових, олійних та технічних культур, і їхнє подальше зберігання. До слова, французька компанія ще з березня 2020 року отримала дозвіл від АМКУ на придбання кількох українських підприємств у різних областях України.
Приємно усвідомлювати, що іноземні компанії не відвертаються від України, адже вони подають гарний приклад для усіх закордонних інвесторів. І для української економіки це теж гарний сигнал.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту