pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Кибербезопасность стала крайне востребованной отраслью

 Рассчитанное на полный рабочий день обучение, будет длиться на протяжении пяти месяцев. Занятия будут проводить как украинские, так и зарубежные специалисты мирового уровня. Все обучение будет проводиться на английском языке.

• докладніше

Ринок праці у липні дещо зростав: які професії і в яких областях потребують найбільше

  Якщо говоримо про український ринок праці на шостому місяці війни, він відрізняється від регіону до регіону. Приміром, на заході України ринок праці в липні сягнув 75% від показника минулого року. Хоча першість серед кількості вакансій зберігається за Київською областю.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Масштабна програма грантів для бізнесу «єРобота» – що відомо?


 Якщо ви плануєте запустити власний бізнес, але у вас немає для цього коштів – зверніть увагу на нову урядову програму «єРобота», яку 24-го червня анонсував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Зауважимо, що скористатися новою урядовою програмою та отримати безповоротний грант до 250 тис. грн. може кожен українець. Але врахуйте ще один момент: якщо ви працюєте на якомусь підприємстві чи вже ведете свій бізнес, скористатися цією програмою не вдасться.

Анонсуючи програму підтримки малого бізнесу, Денис Шмигаль зауважив, що кожен українець, який прагне розпочати власну справу і має для цього сформований бізнес-план, може стати учасником програми «єРобота». Планується, що за рік буде видано 20 тис. подібних грантів, тому бюджет програми чималий, і становить 5 млрд. грн. Говорячи про надання грантів для підтримки малого бізнесу, Денис Шмигаль зазначив, що мається на увазі мікробізнес на кшталт відкриття власної хімчистки, ательє для пошиву взуття чи одягу, сервісного чи ремонтного центру, виконання монтажних робіт, СТО тощо.
Що потрібно зробити, щоб скористатися програмою «єРобота»?
Для отримання гранту на розвиток власного бізнесу ви подаєте заявку через портал «Дія» (як варіант – через відділення «Ощадбанку»). Обов’язкова умова – до заявки додаєте вже сформований бізнес-план.
Далі вашу заявку впродовж 10-ти днів розглянуть експерти «Ощадбанку» та Державного центру зайнятості. Якщо вони визнають проєкт таким, який відповідає критеріям програми, на ваш банківський рахунок будуть перераховані заявлені кошти. Майте на увазі, що готівкою ви ці кошти не отримаєте – вони будуть виділені на окремий банківський рахунок. А вже з цього рахунку ви зможете переказати їх на купівлю обладнання чи сировини, матеріалів та закупівлю інструментів. Також за ці кошти можна буде частково оплатити оренду.
Які ще переваги отримають новоспечені підприємці?
Якщо в цьому виникне потреба, можна буде також отримати кредитування за схемою «5-7-9», в сумі до 2,5 млн. грн. Ці кошти знадобляться тим підприємцям, які запланують будівництво чи реконструкцію приміщень для бізнесу, а також на придбання додаткового обладнання.
Для аграріїв теж є приємні новини – для них уряд теж затвердив дві програми для підтримки їхнього бізнесу. В сумі на три програми буде виділено 16 млрд. грн. Що цікаво, частина коштів надійде від іноземних партнерів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту